SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerİstanbulGAZDAŞ'da isim değişikliği

GAZDAŞ'da isim değişikliği - İstanbul Haberleri

Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli'nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren GAZDAŞ, doğal gaz dağıtım hizmetlerini bundan böyle Zorlu Enerji ismi ve logosuyla sürdürecek.

+
-
GAZDAŞ'da isim değişikliği

Zorlu Enerji, bünyesi altında bulunan şirketleri aynı isim ve logoyla tek çatı altında birleştirmeye devam ediyor. Trakya'nın (Çorlu ve Marmara Ereğlisi hariç) tüm bölgelerinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini sürdüren GAZDAŞ, Trakya Bölgesi'ndeki 387 bin abonesine Zorlu Enerji ismi ve logosuyla en kaliteli doğal gaz dağıtım hizmetini sunmaya devam edecek.
Şirketten yapılan açıklamaya göre GAZDAŞ, bölgede doğal gaz dağıtım hizmetlerini aynı unvanla sürdürecek, değişiklik sadece şirketin marka ismi ve logosunda gerçekleşecek. Abone nezdinde şirket faaliyetlerinde değişiklik olmayacağı belirtilen marka değişimi, 26 Haziran 2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere bölge ofisleri, saha araçları ve iş kıyafetlerinin değişimiyle birlikte hayata geçti.

Müşteri memnuniyeti için ilgili kurumlar önceden bilgilendirildi
Geleceğin enerji şirketi olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Zorlu Enerji, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak yapılan isim ve logo değişikliği ile ilgili banka ve anlaşmalı kurumlara operasyon öncesi bilgi verdi. Tek marka ve tek logo yaklaşımı ile Zorlu Enerji; iş ortakları, sektör ve müşterileri için aktif ve öncü bir şirket olarak hizmet vermeyi sürdürec

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SGK'ya özel hastanelere ödeme çağrısıEKONOMİ
SGK'ya özel hastanelere ödeme çağrısı
22 yıldır tamamlanamayan inşaat TMSF -belediye protokolüyle bitirilecekEKONOMİ
22 yıldır tamamlanamayan inşaat TMSF -belediye protokolüyle bitirilecek
Borsa günü düşüşle kapattıEKONOMİ
Borsa günü düşüşle kapattı
Elbistan'a 527 milyonluk yatırımEKONOMİ
Elbistan'a 527 milyonluk yatırım

EN ÇOK OKUNANLAR

Marius Sumudica: 'Çok çılgınca bir maç oldu' Marius Sumudica: 'Çok çılgınca bir maç oldu'Bülent Korkmaz: 'Hakem bugün bu takımın kaderiyle oynadı' Bülent Korkmaz: 'Hakem bugün bu takımın kaderiyle oynadı'
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER