HaberlerAnkara'THE Genç Üniversiteler' sıralamasında Atılım Üniversitesi ilk beş arasında

'THE Genç Üniversiteler' sıralamasında Atılım Üniversitesi ilk beş arasında - Ankara Haberleri

İngiliz sıralama kuruluşu 'Times Higher Education'ın 2012 yılından beri hazırlamakta olduğu THE Genç Üniversiteler Sıralaması 2020 sonuçları açıklandı. Sıralamada Atılım Üniversitesi ilk beş arasında yer alıyor.

+
-
'THE Genç Üniversiteler' sıralamasında Atılım Üniversitesi ilk beş arasında

'THE Genç Üniversiteler Sıralaması'nda adını ilk kez 2017 yılında duyuran Atılım Üniversitesi, 12 devlet, 11 vakıf üniversitesinin arasında beşinci sırada yer aldı. Geçen yıl 14 olan Türk üniversitelerinin sayısı bu yıl 23'e çıktı. İngiltere 36, İspanya 27, Fransa ve Hindistan ise 26 üniversite ile sıralamada en fazla üniversitesi olan ülkeler oldu. Geçen yıl 351 olan üniversite sayısı, 2020 sıralamasında 414'e yükseldi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Edirne'de trafik kazası: 1 yaralıGÜNDEM
Edirne'de trafik kazası: 1 yaralı
Bakan Koca: '25 Haziran'da başlayan düşüş devam ediyor'GÜNDEM
Bakan Koca: '25 Haziran'da başlayan düşüş devam ediyor'
Alkollü sürücü kazaya neden olduGÜNDEM
Alkollü sürücü kazaya neden oldu
Eğitim Bir Sen Srebrenitsa şehitlerini andıGÜNDEM
Eğitim Bir Sen Srebrenitsa şehitlerini andı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsunspor'a Polonya Ligi'nin Kralı Mı Geliyor? Samsunspor'a Polonya Ligi'nin Kralı Mı Geliyor?Samsun'da kaza! Yaralılar var Samsun'da kaza! Yaralılar varSamsun'da otomobil denize uçtu Samsun'da otomobil denize uçtuSamsun'da feci kaza can aldı Samsun'da feci kaza can aldıSamsunspor'da Polonya Ligi İddiası Samsunspor'da Polonya Ligi İddiasıSamsun'da torbacılar adliyede Samsun'da torbacılar adliyedeSamsun'da bıçaklı saldırı! Gözaltına alındı Samsun'da bıçaklı saldırı! Gözaltına alındıYüksel Yıldırım: 'F.Bahçe ve Beşiktaş'tan teklif aldık' Yüksel Yıldırım: 'F.Bahçe ve Beşiktaş'tan teklif aldık' Samsun'da toprak kayması! Apartman sakinleri tedirgin Samsun'da toprak kayması! Apartman sakinleri tedirgin
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER