SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerSamsunDemirtaş: 'İlkadım'da yaşam kalitesini arttırdık'

Demirtaş: 'İlkadım'da yaşam kalitesini arttırdık' - Samsun Haberleri

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, yaptıkları hizmetlerle İlkadım'ın her mahallesini daha güzel hale getirerek yaşam kalitesini arttırdıklarını belirtti.

+
-
Demirtaş: 'İlkadım'da yaşam kalitesini arttırdık'

İlkadım'ın merkezden kırsala tüm mahallelerinde İlkadım Belediyesi tarafından devam eden çalışmalarla yaşam kalitesi artmaya devam ediyor. İlkadım Belediyesi tarafından yürütülen yenileme çalışmaları devam ederken köy statüsünden mahalle statüsüne geçen mahalleler de unutulmadı. Kırsal bölgede yer alan tüm mahallelerin girişleri için hazırlanan tabelalarla hem daha güzel bir görünüm oluşurken hem de tek tip uygulama ile hoş geldiniz tabelaları standarda kavuşmuş oldu.

'İlkadım'ın güzelleşmesi için her detayı değerlendiriyoruz'
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş İlkadım'da asli görevlerinin yanı sıra ilçeye değer katacak her detaya önem vererek çalışmalarını sürdürdüklerini belirtirken, 'Türkiye'nin 50'den fazla ilinden daha yoğun bir nüfusa sahip olan ilçemizde halkımızın refahı için gece-gündüz çalışıyoruz. Yaptığımız tüm hizmetlerin arkasında halkımıza olan sevgimiz yer alıyor. İlçemizin genelinde merkez ve ya kırsal mahalle ayrımı yapmadan vatandaşlarımıza eşit hizmet götürmeyi amaçlıyoruz. Son olarak mahallelerimizin girişlerinde yer alan hoş geldiniz yazılı tabelalara standart bir görünümün kazandırarak çevrelerini güzelleştirmiş olduk. Vatandaşlarımızla kurduğumuz sıkı iletişim sayesinde onların taleplerine hızlı bir şekilde yanıt verebilmekteyiz. Bundan sonraki süreçte de halkımızla omuz omuza İlkadım'ı en iyi seviyeye getirmek için çalışmaya devam edeceğiz' diye konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Başkan Mustafa Demir içini döktüSAMSUN HABER
Başkan Mustafa Demir içini döktü
Başkan Demir: 'Hizmete devam'SAMSUN HABER
Başkan Demir: 'Hizmete devam'
Samsun'da 52 bin 920 adet uyuşturucu hap ele geçirildiSAMSUN HABER
Samsun'da 52 bin 920 adet uyuşturucu hap ele geçirildi
Samsun'da dev uyuşturucu operasyonuSAMSUN HABER
Samsun'da dev uyuşturucu operasyonu

EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobilinde silahlı saldırıya uğrayan kişi hayatını kaybetti Otomobilinde silahlı saldırıya uğrayan kişi hayatını kaybetti
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER