SON DAKİKA

Samsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralı
<>
HaberlerGÜNDEMBölgesel fazlalıklardan sıcaklık Değişimi ile kurtulmak için soğuk lipoliz!

Bölgesel fazlalıklardan sıcaklık Değişimi ile kurtulmak için soğuk lipoliz!

Yalnızca sıcaklık değişiminden faydalanarak, istenmeyen yağların olduğu bölgelerde soğutma işlemi uygulayarak bu yağlarınızdan kurtulmaya ne dersiniz?

+
-
Bölgesel fazlalıklardan sıcaklık Değişimi ile kurtulmak için soğuk lipoliz!
Bölgesel fazlalıklardan sıcaklık Değişimi ile kurtulmak için soğuk lipoliz!

Yalnızca sıcaklık değişiminden faydalanarak, istenmeyen yağların olduğu bölgelerde soğutma işlemi uygulayarak bu yağlarınızdan kurtulmaya ne dersiniz? Vücudunuzda istemediğiniz tüm yağlarınızdan, selülitinizden soğuk lipoliz  adı verilen bu muhteşem yöntem ile kurtulabileceksiniz hem de geri dönüşümsüz olarak. Son teknoloji ürünü olan uygulama hakkında alanında uzman olan ve her zaman güncellikten yana olarak uygulayıcısı olan CoolClinic ile görüşmeler yaptık. Coolsculpting  de denilen uygulama hakkında bilinmesi gereken bütün detayları öğrendik, işte bütün detaylar…

Soğuk Lipoliz Nedir? 

Özetle yağ dondurma işlemi olarak bilinen ve hem bölgesel yağlardan hem de obez olmamak şartıyla fazla yağlardan kurtulmayı sağlayan soğuk lipoliz , uygulama gerçekleşecek olan bölgesnin -4 dereceye kadar soğutulmasıyla gerçekleşmektedir. Uygulama sürecinde teknolojik yollara başvurulduğundan yalnızca yağ hücreleri hedef alınmakta ve dolayısıyla diğer hiçbir dokuya zarar verilmemektedir. Bu etken sebebiyle de anlaşıldığı üzere güvenilirdir ve yalnızca alanında uzman olan kişiler tarafından başarıyla sonuçlanabilir. Soğuk lipoliz zararları  konusunda endişesi olanlar gönül rahatlığıyla soğuk lipoliz yaptırabilirler. Uygulamaya başvuranlar genel olarak ne kadar diyet, spor yaparlarsa yapsınlar bölgesel fazlalıklardan kurtulamamış olan kişilerdir. Son çare olarak kesin çözüme başvuruyor ve her zaman memnuniyetle ayrılıyorlar. Coolsculpting , FDA tarafından onaylı olan bir uygulamadır ve dünyada çok kişi tarafından denenerek alınmış olan başarılı sonuçlar sonucunda güvenilirliği de kanıtlanmıştır. Uygulama sonrasındaki 3 aylık periyotta sonuçlar gözle görülür hale gelecek ve çevrenizde kimseye söylemeden yavaş yavaş yağlarınızdan kurtulacaksınız.

CoolSculpting Kimlere Uygundur? 

Coolsculpting yönteminin koymuş olduğu ilk kural 18 yaş üstü olma kuralıdır. Sadece erişkin bireylere uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra hamile olanlara, şeker hastası olanlara, bebek emzirenlere, kanser hastalığıyla mücadele edenlere, karaciğer ya da böbrek problemi olanlara uygulama yapılmamakta ve zaten önerilmemektedir. Ayrıca obez tanısı koyulmuş olan kişilere de uygulanmaz çünkü bu yöntem bir zayıflama yöntemi değil bölgesel fazlalıklardan kurtulma yöntemidir.

Soğuk Lipoliz Nasıl Çalışır? 

Bölgesel kilolardan kurtulma yolu olduğunu, zayıflama yöntemi olmadığını söylediğimiz soğuk lipoliz, genellikle memnuniyetle dönüş alınan incelme, yağ azaltma yöntemidir. Ortalama olarak 45 dakika sürmektedir ve FDA tarafından onaylıdır yani sağlığa herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Deri altındaki yağ hücrelerine etki eder ve ortalama 3 aylık bir süreçte gözle görülecek net sonuçlar alınır.

Eğer sizler de bölgesel fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz ve bunlardan herhangi bir cerrahi operasyona başvurmadan kurtulmak istiyorsanız, gün içinde yalnızca bir saat kadar ayırarak coolsculpting  yöntemine başvurabilir ve yağlarınızdan kurtulmaya başlamış olarak günlük hayat dönebilirsiniz. https://www.coolclinic.com.tr/ web sitesini de ziyaret ederek daha fazla bilgiye ve alanında uzman olan CoolClinic ile iletişime geçme yollarına ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER