SON DAKİKA

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye oyunculuk teklifi
<>
HaberlerSamsunSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir İnandırıcı bulunmadı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir İnandırıcı bulunmadı - Samsun Haberleri

Samsunspor Başkanı Yıldırım'ın 20 Ocak Anıtı tepkisinden sonra bugün bir açıklama yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir inandırıcı bulunmadı.

+
-
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir İnandırıcı bulunmadı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir İnandırıcı bulunmadı

Samsunspor  camiasında adeta bir masala dönen 20 Ocak Futbol Şehitleri Anıtı  konusunda dün Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım  bir açıklama yapmış ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile AK Parti Milletvekili Çiğdem Karaaslan  gibi siyasetçilere tepki göstermişti. Ardından Samsunspor Anıtı 'nın bizzat Samsunspor Kulübü  tarafından yapılacağını ifade etmişti. Bunun üzerine bugün bir twit atan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir anıtın yıl sonuna kadar Millet Bahçesi'nde yapılacağını söyledi.

Mustafa Demir müjdeyi verdi! Samsunspor Anıtı yapılacak

Ancak Demir'in bu açıklamaları hiç inandırıcı bulunmadı. Demir'in twitinin altına yorum yazan Samsunsporlu taraftarlar, daha önceki açıklamalarını hatırlatarak, "6 ay önce de anıtın yapılacağını söylemiş hatta fotoğraf çekinip yer göstermiştiniz" ya da "Büyükşehir Belediyesi'nin mevcut Millet Bahçesi görselinde anıtla ilgili hiç bir ibare bulunmamaktadır" gibi tepkiler gösterdiler. Ayrıca Millet Bahçesi'nin açılışında yer almayan anıtın, tepkilerden dolayı alelacele yapılmaya çalışılacağı ifade edildi.

Samsunspor Anıtı için tarih belli oldu

Özetle Samsunsporlu taraftarlar daha önce seçim vaadi de olmak üzere bu konuda pek çok beyanat veren ama hiçbir icraat ortaya koymayan Mustafa Demir'i inandırıcı bulmadılar.

Mustafa Demir müjdeyi verdi! Samsunspor Anıtı yapılacak 

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsunsporlu137 gün önce
Elhamdülillah Trabzonluyum diyen bir adamın Samsun belediye reisi olması Samsunlu seçmenlerin ayıbıdır. Partizan seçmenler bu vebale ortaktır. Adamın, Samsunspor ile ilgili tek duygusu, gençlik yıllarına denk gelen Trabzonspor rekabetinden kaynaklı nefretidir. Beceriksiz, iş yapmayan ve tembel bir politikacıydı, zorla başkan seçilmiş gibi davranıyor.
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER