SON DAKİKA

Samsun'da internet kesintisi yaşanacak
<>
HaberlerSamsun Hava DurumuSamsun hava durumu 25 Haziran Perşembe

Samsun hava durumu 25 Haziran Perşembe - Samsun Hava Durumu Haberleri

Meteorolojinin hava durumu değerlendirmelerine göre, Samsun'da bugün (25 Haziran Perşembe) hava nasıl olacak.

+
-
Samsun hava durumu 25 Haziran Perşembe
Samsun hava durumu 25 Haziran Perşembe

Samsun hava durumu : Samsun  merkez de hava nasıl olacak? Samsun 'da yağmur yağacak mı? bugün Samsun'da hava kaç derece olacak ?

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü  25 Haziran Perşembe bugün  bölge genelinin az bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu, Öğle saatlerinden sonra Katamonu, Sinop ve Ordu'nun iç kesimleri ile Tokat Amasya ve Çorum çevrelerininin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. geçeceği tahmin ediliyor.

SamsunAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 26 

  19 MayısAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 27 AlaçamAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 26 AsarcıkAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 26 AyvacıkAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 28 BafraAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 26 CanikAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 26 ÇarşambaAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 26 HavzaAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 30 KavakAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 27 LadikAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 28 SalıpazarıAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 28 TekkeköyAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 27 TermeAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 27 VezirköprüAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 33 YakakentAz bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 26 Ladik Kayak M.Az bulutlu ve açık zamanla parçalı çok bulutlu. 23 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER