HaberlerSamsunsporSamsunspor Kafasını Çalıştırdı

Samsunspor Kafasını Çalıştırdı - Samsunspor Haberleri

 Samsunspor'un ligde attığı 64 golün 11 tanesi kafa ile kaydedildi.

+
-
Samsunspor Kafasını Çalıştırdı

Şampiyonluğunu ilan etmek için ligin başlamasını bekleyen Samsunspor'da sezon istatistiklerinde dikkati çeken bir başka konu kafa golleri oldu. Kırmızı-beyazlılar ligde 64 gol kaydettiler ve 64 golün 11 tanesi kafa ile atıldı. Bunun, Samsunspor'un bütün gollerine oranı ise %17 oldu.

Samsunspor 'da en fazla kafa golü atan isim 4 gol kaydeden Atabey olurken onu 3 golle Gökhan Alsan, 2 golle Bahattin Köse takip etti. Ahmethan ve Samed Hakan da birer kafa golü atan oyuncular olmuştu. Samsunspor bu 11 kafa golünü, 9 maça sığdırdı.

Temsilcimiz Gümüşhane deplasmanında 2-0 kazanırken Samed Hakan, BAK Spor  deplasmanında 2-2 kalırken Gökhan Alsan,  Manisa FK ile 2-2 kalırken 2 gol de Atabey Çiçek, Hacettepe'yi 2-1 yendiği maçta Bahattin, Sarıyer'i 3-0 mağlup ettiği maçta Atabey, Çorum deplasmanından 2-1'lik yenilgiyle dönerken Bahattin, 3-0'lık Gümüşhane maçında Atabey ve Gökhan Alsan, Tarsus deplasmanında 2-1 kazanırken Ahmethan ve Kırklareli'de 1-0 kazanırken Gökhan Alsan ile kafa golleri buldu.

Samsunspor'un Kafa Golleri:

4 gol: Atabey Çiçek
3 gol: Gökhan Alsan
2 gol: Bahattin Köse
1 gol: Samed Hakan Kılıç, Ahmethan Köse

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER