SON DAKİKA

Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camilerin listesi
<>
HaberlerSamsunMevsimlik işçiler Samsun'a geldi

Mevsimlik işçiler Samsun'a geldi - Samsun Haberleri

Samsun Valiliği ve Çarşamba Kaymakamlığı Mevsimlik Tarım İşçileri Projesi(METİP) Kurulunca temin edilen maskeler mevsimlik tarım işçilerine teslim edildi.

+
-
Mevsimlik işçiler Samsun'a geldi

Samsun 'da covid-19 pandemi süresince aksatılmaması gereken tek sektör olarak öne çıkan gıda ve tarımda da pandemi önlemlerine dikkat ediliyor. İlçe Tarım ve Orman Müdürü Osman Akman , “Ülkenin çeşitli bölgelerinden ilçemize gelen mevsimlik tarım işçilerinin gerek sosyal zamanlarını ve gerekse çalışma zamanlarında pandemi kurallarına uymaları konusunda sürekli uyarılarda bulunuyoruz. Sağlık Bakanımızın da ifade ettiği üzere bu hastalıkla mücadeledeki en etkin yöntem maske ve sosyal mesafe. Çalışma sahalarında bu hususlarda gerekli uyarılar yapılmakta. Bu anlamda gerek İl ve İlçe METİP Kurullarımızdan temin edilen 500 adet, İlçe Halk Eğitim Merkezi marifetiyle üretilen 800 adet maske dağıtımı yapılmıştır” dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Gece vakti evinin önüne gelen genci öldüren zanlı tutuklandıSAMSUN HABER
Gece vakti evinin önüne gelen genci öldüren zanlı tutuklandı
Samsun'da 21 yaşındaki gence motosiklet üzerinde infazSAMSUN HABER
Samsun'da 21 yaşındaki gence motosiklet üzerinde infaz
Tarım alanlarında çekirge mücadelesiSAMSUN HABER
Tarım alanlarında çekirge mücadelesi
Pazarda fiyatlar tavan yaptıSAMSUN HABER
Pazarda fiyatlar tavan yaptı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da pompalı tüfek dehşeti 1 ölü Samsun'da pompalı tüfek dehşeti 1 ölüSamsun'da hava durumu 29 Mayıs Cuma Samsun'da hava durumu 29 Mayıs CumaSamsun'da 21 yaşındaki gence motosiklet üzerinde infaz Samsun'da 21 yaşındaki gence motosiklet üzerinde infazTorunlarına saldıran dev yılanı tüfekle öldürdü Torunlarına saldıran dev yılanı tüfekle öldürdüKorona virüs salgını fındığa yaradı Korona virüs salgını fındığa yaradıTarım alanlarında çekirge mücadelesi Tarım alanlarında çekirge mücadelesiSamsun Kent Müzesi Türkiye'de tek dünyada altıncı Samsun Kent Müzesi Türkiye'de tek dünyada altıncıSamsun'da fiziksel mesafeli cuma namazı Samsun'da fiziksel mesafeli cuma namazıKIRIM'IN FETHİNİ NEDEN KUTLAMIYORUZ? KIRIM'IN FETHİNİ NEDEN KUTLAMIYORUZ?Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 6 gözaltı Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 6 gözaltı
SIRADAKİ HABER