SON DAKİKA

Samsunlu polis memuru Atakan Arslan şehit oldu
<>
HaberlerSamsunSamsun'da Aranan Şahıslar Yakalandı

Samsun'da Aranan Şahıslar Yakalandı - Samsun Haberleri

Samsun'da 22 aranan şahıs yakalandı

+
-
Samsun'da Aranan Şahıslar Yakalandı

Türkiye  Huzur Güven Uygulaması kapsamındaSamsun  İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından 4 bin 30 kişi sorgulandı, çeşitli suçlardan aranan 22 şahıs yakalandı.
Samsun ’da 21 Mayıs Perşembe günü 08.00-24.00 saatleri arasında korona virüs tedbirlerine yönelik Türkiye Huzur Güven Uygulaması gerçekleştirildi. Uygulamaya İl Emniyet Müdürlüğü ’nden 441, İl Jandarma Komutanlığı’ndan 293 personel katıldı. Uygulama neticesinde 4 bin 30 kişi sorgulandı. Çeşitli suçlardan aranan 22 aranan şahıs yakalandı. 1 adet kuru sıkı tabanca ele geçirildi. Bin 142 iş yeri ve 5 bin 362 araç denetlendi. Ayrıca 166 park ve bahçe denetimi ile 12 mesire ve yürüyüş alanı denetlenmiştir.
Samsun  Valiliği tarafında uygulamanın amaçlarına ilişkin, “Korona virusü (Covid-19) salgınından ülkemizi ve vatandaşlarımızı korumak, salgının yayılmasını engellemek için alınan tedbirler kapsamında ülke genelinde asayişin ve kamu düzeninin sağlanması amacıyla alınan tedbirlerin huzur ve gu¨ven ortamında gec¸mesinin sagˆlanması, her zaman ve her yerde gu¨venlik gu¨c¸lerimizin varlıgˆını vatandas¸a hissettirerek alanda go¨ru¨nu¨r olunması, suc¸ is¸leme amacındakilerin caydırılması, sosyal izolasyon, tamamen kapatılan yada kısıtlanan is¸ yerlerine yo¨nelik tedbirlerin uygulanıp uygulanmadıgˆının denetlenmesi amacıyla u¨lke genelinde es¸ zamanlı olarak uygulama gerçekleştirilmiştir” denildi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsunlu polis memuru Atakan Arslan şehit olduSAMSUN HABER
Samsunlu polis memuru Atakan Arslan şehit oldu
Samsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybettiSAMSUN HABER
Samsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybetti
Korona virüs Samsun'da bir can daha aldıSAMSUN HABER
Korona virüs Samsun'da bir can daha aldı
EMŞAV'dan sosyal medya üzerinden mevlitSAMSUN HABER
EMŞAV'dan sosyal medya üzerinden mevlit

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da araç şarampole yuvarlandı! Çok sayıda yaralı Samsun'da araç şarampole yuvarlandı! Çok sayıda yaralıSamsun'da korona virüsü pozitif çıktı! Onlarca kişi karantinaya alındı Samsun'da korona virüsü pozitif çıktı! Onlarca kişi karantinaya alındıSamsun'da cinayet zanlıları adliyede Samsun'da cinayet zanlıları adliyedeKorona virüs Samsun'da bir can daha aldı Korona virüs Samsun'da bir can daha aldıSamsun yolunda korkunç kaza! Samsun yolunda korkunç kaza!Karadeniz'de vahşi cinayet! Karadeniz'de vahşi cinayet!Uyuşturucuları 'Ozon' yakaladı Uyuşturucuları 'Ozon' yakaladıSamsun'da botanik bahçesi gibi teras Samsun'da botanik bahçesi gibi terasSamsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybetti Samsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybetti18 yaş altı genç ve çocuklar için tatil izni çıktı 18 yaş altı genç ve çocuklar için tatil izni çıktı
SIRADAKİ HABER