HaberlerMalatyaŞehit mezarlarına jandarma eli değdi

Şehit mezarlarına jandarma eli değdi - Malatya Haberleri

Malatya İl Jandarma Komutanı Albay Necmi İnce'nin talimatıyla Ramazan Bayramı öncesi il genelinde bulunan bütün şehit mezarlarının bakım ve temizliği yapılarak eskiyen bayraklar yenileriyle değiştirildi.

+
-
Şehit mezarlarına jandarma eli değdi

Jandarmalar, il genelinde bulunan bütün şehit mezarlarına giderek mezarların çevre düzeni ile temizliğini yaptı. Mezar etrafları yabancı otlardan temizlendi. Daha sonra ise eskiyen Türk :ayrakları yenileriyle değiştirdi.
Tüm şehit mezarları ziyaret edilerek, gerekli bakım ve çevre düzeni çalışması yapan jandarmalara, şehit yakınları, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Gözükara teşekkür etti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Elazığ'da pompalı ve tabancalı saldırı: 1 ölü, 2 yaralıGÜNDEM
Elazığ'da pompalı ve tabancalı saldırı: 1 ölü, 2 yaralı
Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybettiGÜNDEM
Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti
Evinin önünde bıçaklandıGÜNDEM
Evinin önünde bıçaklandı
Taciz ettiği iddiasıyla karı-koca tarafından öldüresiye dövülen adamdan şok iddiGÜNDEM
Taciz ettiği iddiasıyla karı-koca tarafından öldüresiye dövülen adamdan şok iddi

EN ÇOK OKUNANLAR

Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybettiElazığ'da pompalı ve tabancalı saldırı: 1 ölü, 2 yaralı Elazığ'da pompalı ve tabancalı saldırı: 1 ölü, 2 yaralıKısıtlama biter bitmez sokakta spora başladılar Kısıtlama biter bitmez sokakta spora başladılarMesut Özil'in Aslanapa'ya gönderdiği yardımlar bayramın son günü dağıtıldı Mesut Özil'in Aslanapa'ya gönderdiği yardımlar bayramın son günü dağıtıldı
SIRADAKİ HABER