HaberlerİstanbulGökçe Güreşçi: 'Oyunculuğa hazırlanıyorum'

Gökçe Güreşçi: 'Oyunculuğa hazırlanıyorum' - İstanbul Haberleri

Koç Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra ablasıyla birlikte kurduğu tasarım kıyafetlerle adından söz ettiren Gökçe Güreşçi, aldığı oyunculuk eğitimleriyle birlikte ekranlara göz kırpmaya başladı.

+
-
Gökçe Güreşçi: 'Oyunculuğa hazırlanıyorum'

Ablasıyla birlikte kurduğu kadın tasarım ve takı markasıyla özellikle sosyal medyada adından sıkça söz ettiren Gökçe Güreşçi, yeni bir mecraya açılmaya hazırlanıyor. Aldığı oyunculuk eğitimleriyle kamera önüne hazırlanan ve eğitimlerini sürdüren Güreşçi, önümüzdeki dönemde projelerde yer almak istiyor. Paris Moda Haftası gibi birçok organizasyonu yerinden takip eden ve bu anlamda tasarımlarında gerçekleştirdiği farklılıkla dikkat çeken 25 yaşındaki tasarımcı, oyunculuğa adım atması halinde de tasarımlarına devam edeceğini ifade etti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Özge Bitmez, modada dünyaya açıldıMAGAZİN
Özge Bitmez, modada dünyaya açıldı
Özge Bitmez: 'Yeni dönemde moda, online medyada şekillenecek'MAGAZİN
Özge Bitmez: 'Yeni dönemde moda, online medyada şekillenecek'
Esra Erol'da programına katıldı, hayatının şokunu yaşadıMAGAZİN
Esra Erol'da programına katıldı, hayatının şokunu yaşadı
Çukur'un Medet'i Mustafa Kırantepe 'Oyunumun prömiyeri olacağı hafta kendimi muMAGAZİN
Çukur'un Medet'i Mustafa Kırantepe; 'Oyunumun prömiyeri olacağı hafta kendimi mu

EN ÇOK OKUNANLAR

Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybettiElazığ'da pompalı ve tabancalı saldırı: 1 ölü, 2 yaralı Elazığ'da pompalı ve tabancalı saldırı: 1 ölü, 2 yaralıKısıtlama biter bitmez sokakta spora başladılar Kısıtlama biter bitmez sokakta spora başladılarİzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar ettiMesut Özil'in Aslanapa'ya gönderdiği yardımlar bayramın son günü dağıtıldı Mesut Özil'in Aslanapa'ya gönderdiği yardımlar bayramın son günü dağıtıldıCampanharo ailesinde 'Kim Daha' yarışması Campanharo ailesinde 'Kim Daha' yarışması
SIRADAKİ HABER