HaberlerSivasSivas 4 Eylül Stadyumu'ndan İstiklal Marşı yankılandı

Sivas 4 Eylül Stadyumu'ndan İstiklal Marşı yankılandı - Sivas Haberleri

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101. yıl dönümü dolayısıyla Sivas 4 Eylül Stadyumu'nda da saat 19.19'da İstiklal Marşı okundu.

+
-
Sivas 4 Eylül Stadyumu'ndan İstiklal Marşı yankılandı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye genelindeki stadyum, spor salonları ve öğrenci yurtlarında İstiklal Marşı okundu. Sivas 4 Eylül Stadyumu'nda ise saatler 19.19'u gösterdiğinde ses sistemlerinden İstiklal Marşı yükseldi.
Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri de stadyumun ortasında dev Türk bayrağı ve Atatürk posteri açtı. Bir dakikalık saygı duruşunda bulunan antrenörler, saatler 19.19'u gösterdiğinde ses sisteminden yükselen İstiklal Marşı'na eşlik etti. Korona virüs tedbirleri kapsamında antrenörlerin maske taktığı ve sosyal mesafe kuralına uydukları da görüldü.
Etkinliğe Sivas Valisi Salih Ayhan, Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, Sivasspor Kulübü Başkanvekili Erdal Sarılar, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelleri ve sporcular katıldı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Devrek sahası ilaçlandıSPOR
Devrek sahası ilaçlandı
Kayserispor, sıkı çalışıyorSPOR
Kayserispor, sıkı çalışıyor
Kayserisporlu Nurettin Korkmaz:SPOR
Kayserisporlu Nurettin Korkmaz:
Kayseri Süper Amatör Ligi oynanacakSPOR
Kayseri Süper Amatör Ligi oynanacak

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da facia! Araç ikiye bölündü Samsun'da facia! Araç ikiye bölündü Samsun'da alkollü şahıslar ortalığı birbirine kattı! Çok sayıda yaralı Samsun'da alkollü şahıslar ortalığı birbirine kattı! Çok sayıda yaralıSilahlı görüntüler sanıldığı gibi çıkmadı Silahlı görüntüler sanıldığı gibi çıkmadıSamsun'da çok önemli korona uyarısı Samsun'da çok önemli korona uyarısıSamsun'da hava durumu 28 Mayıs Perşembe Samsun'da hava durumu 28 Mayıs PerşembeSamsun'da dikkatsizliklerini canlarıyla ödeyeceklerdi Samsun'da dikkatsizliklerini canlarıyla ödeyeceklerdiAltın fiyatları ne durumda? Gram ve çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatları ne durumda? Gram ve çeyrek altın ne kadar?28 Mayıs Perşembe Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 28 Mayıs Perşembe Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları28 Mayıs Perşembe Samsun namaz saatleri 28 Mayıs Perşembe Samsun namaz saatleri'Fındık, dünyanın talep gören en iyi ürünü' 'Fındık, dünyanın talep gören en iyi ürünü'
SIRADAKİ HABER