HaberlerTokat19 Mayıs için havalandı, ağaç dallarına takıldı

19 Mayıs için havalandı, ağaç dallarına takıldı - Tokat Haberleri

Tokat'ta, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında gösteri uçuşu yapan yamaç paraşütçüsü havalanamadan ağaçlara takıldı.

+
-
19 Mayıs için havalandı, ağaç dallarına takıldı

Tokat'ta 19 Mayıs kutlamaları Cumhuriyet Meydanında Atatürk anıtına çelenk sunulması ile başladı. Çelenk törenin ardından yamaç paraşütü gösterilerinin yapıldığı Gaziosmanpaşa Stadyumuna geçildi. Gıj Gıj tepesinden 7 yamaç paraşütçüsü atlayış gerçekleştirdi. Yamaç paraşütçülerinden Diş Hekimi Gökhan Semiz (43), havalanmak isterken rüzgarın azizliğine uğradı. Paraşütü ağacın dallarına takılan Semiz, yara almadan atlattığı küçük çaplı kazanın ardından tekrar uçmayı denedi. İkinci denemesinde başarılı olan Semiz, GOP Stadyumuna başarılı bir iniş gerçekleştirdi. Yaklaşık 10 yıldır yamaç paraşütü sporu yaptığını belirten Semiz, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile sporcu arkadaşları ile bayrak uçuşu gerçekleştirdiklerini söyledi. Yamaç paraşütü sporunda bazen talihsizlikler yaşayabildiklerini ifade eden Semiz, 'Tam kalkış anında rüzgar biraz yanlı idi, bırakıverdi. Kanat boşaldı. Aslında düzgün uçuştu ama kanadın ipleri ağaca takıldı. Çok bir sorun olmadı, arkadaşların yardımları ile malzememizi düzelttikten sonra uçuş gerçekleştirdik. Bayrağımızı göklerde dalgalandırdık, çok mutluyuz gururluyuz' diye konuştu.
Öte yandan paramotorla uçuş yapan bir yamaç paraşütçüsü ise Atatürk posterinin olduğu afişle şehir üzerinde tur attı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Çin kazı, hindi civcivlerine annelik yapıyorGÜNDEM
Çin kazı, hindi civcivlerine annelik yapıyor
Gizemli taşı bankada saklıyorGÜNDEM
Gizemli taşı bankada saklıyor
'Kapımız, şehit aileleri ve gazilerimize 24 saat açıktır'GÜNDEM
'Kapımız, şehit aileleri ve gazilerimize 24 saat açıktır'
Atatürk Üniversitesi'nden gıda güvenliğine yönelik önemli hamleGÜNDEM
Atatürk Üniversitesi'nden gıda güvenliğine yönelik önemli hamle

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da facia! Araç ikiye bölündü Samsun'da facia! Araç ikiye bölündüSilahlı görüntüler sanıldığı gibi çıkmadı Silahlı görüntüler sanıldığı gibi çıkmadı Samsun'da alkollü şahıslar ortalığı birbirine kattı! Çok sayıda yaralı Samsun'da alkollü şahıslar ortalığı birbirine kattı! Çok sayıda yaralıSamsun'da hava durumu 28 Mayıs Perşembe Samsun'da hava durumu 28 Mayıs PerşembeSinop İl Emniyet Müdürlüğü binasında yangın Sinop İl Emniyet Müdürlüğü binasında yangınİzmir'de feci kaza: 1'i ağır 3 yaralı İzmir'de feci kaza: 1'i ağır 3 yaralıKazada köpeği kaybolan kadın ortalığı birbirine kattı Kazada köpeği kaybolan kadın ortalığı birbirine kattıSamsun'da dikkatsizliklerini canlarıyla ödeyeceklerdi Samsun'da dikkatsizliklerini canlarıyla ödeyeceklerdiAltın fiyatları ne durumda? Gram ve çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatları ne durumda? Gram ve çeyrek altın ne kadar?'Fındık, dünyanın talep gören en iyi ürünü' 'Fındık, dünyanın talep gören en iyi ürünü'
SIRADAKİ HABER