HaberlerSamsunsporSamsunspor'un Liginde Tarih Değişti

Samsunspor'un Liginde Tarih Değişti - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'un yer aldığı 2. Ligin başlama tarihi değişti. TFF, bugün yeni bir açıklama yaparak 2.Lig'i bir ay daha erteledi ve temmuz ayının 18'ine tarih verdi.

+
-
Samsunspor'un Liginde Tarih Değişti

Samsunspor Haber : Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig'in ardından 1., 2., 3. ve Bölgesel Amatör Lig müsabakalarının da başlangıç tarihlerini belirledi.

Türkiye Futbol Federasyonu, yeni tip koronavirüs  (Kovid-19) nedeniyle ara verilen liglerin başlangıç tarihlerini resmen duyurdu.

Yapılan yazılı açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, bugün TFF Sağlık Kurulu ile toplantı yapmıştır. TFF Sağlık Kurulu'nun, Süper Lig ve diğer liglerle ilgili görüş ve tavsiyelerinin yanı sıra, Türkiye 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği'nin yazılı başvuruları dikkate alınarak, yeni bir değerlendirmede bulunulmuştur." denildi ve liglerin başlangıç tarihleri şöyle açıklandı:

- Süper Lig: 12 Haziran 2020

- TFF 1. Lig: 19 Haziran 2020

- TFF 2. Lig: 18 Temmuz 2020

- TFF 3. Lig: 18 Temmuz 2020

- Bölgesel Amatör Lig: 18 Temmuz 2020

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsunspor'da TFF'den Son Karar BeklentisiSAMSUNSPOR
Samsunspor'da TFF'den Son Karar Beklentisi
Samsunspor'un penaltı karnesiSAMSUNSPOR
Samsunspor'un penaltı karnesi
 Ertuğrul Sağlam, Samsun'da FiresizSAMSUNSPOR
Ertuğrul Sağlam, Samsun'da Firesiz
Samsunspor'da futbol çok özlendiSAMSUNSPOR
Samsunspor'da futbol çok özlendi

EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı görüntüler sanıldığı gibi çıkmadı Silahlı görüntüler sanıldığı gibi çıkmadıİzmir'de feci kaza: 1'i ağır 3 yaralı İzmir'de feci kaza: 1'i ağır 3 yaralıSinop İl Emniyet Müdürlüğü binasında yangın Sinop İl Emniyet Müdürlüğü binasında yangınKazada köpeği kaybolan kadın ortalığı birbirine kattı Kazada köpeği kaybolan kadın ortalığı birbirine kattı
SIRADAKİ HABER