SON DAKİKA

Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camilerin listesi
<>
HaberlerGaziantepŞehitkamil'de yaşlılar ve anneler unutulmadı

Şehitkamil'de yaşlılar ve anneler unutulmadı - Gaziantep Haberleri

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı ile birlikte 65 yaş üstü kişilerle parklarda bir araya geldi. Başkan Fadıloğlu ile Kaymakam Kalaylı, parklarda karşılaştıkları annelerin, Anneler Günü'nü tebrik ettiler.

+
-
Şehitkamil'de yaşlılar ve anneler unutulmadı

Koronavirüs salgını dolayısıyla risk gurubunda bulunan 65 yaş üstü kişiler, yaklaşık 2 ay sonra dışarı çıktı. Güneşli havanın tadını çıkaran 65 yaş üzeri kişiler, vakitlerini yeşilin, suyun ve oksijenin bol olduğu parklarda geçirdi. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı ile birlikte parklardaki 65 yaş üzeri vatandaşlar ve onlara refakat eden yakınlarıyla vakit geçirdi. Ziyaretlere, Şehitkamil Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Özgüler de katıldı. 65 yaş üzeri kişilerle yakından ilgilenen ve onlarla sohbet eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu ile Kaymakam Ömer Kalaylı, onlara moral verecek konuşmalar yaptılar. En kısa sürede yaşanan sıkıntılı günlerin geride kalacağını anlatan Başkan Fadıloğlu ile Kaymakam Kalaylı, kurallara en doğru biçimde uyan 65 yaş üzeri kişilere teşekkür ettiler.
Gezi sırasında karşılaştıkları kadınların Anneler Günü'nü tebrik eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı, talep eden kişilerle hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden 65 yaş üzeri kişiler, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı'ya ilgileri dolayısıyla teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Şanlıurfa'da trafik kazası: 3 yaralıGÜNDEM
Şanlıurfa'da trafik kazası: 3 yaralı
Elazığ'da 7 yaşındaki çocuk kazaen vurularak öldüGÜNDEM
Elazığ'da 7 yaşındaki çocuk kazaen vurularak öldü
Aynı yerde peş peşe iki trafik kazası: 5 yaralıGÜNDEM
Aynı yerde peş peşe iki trafik kazası: 5 yaralı
Tavuğa çarpmamak için kaza yaptı: 2 yaralıGÜNDEM
Tavuğa çarpmamak için kaza yaptı: 2 yaralı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da pompalı tüfek dehşeti 1 ölü Samsun'da pompalı tüfek dehşeti 1 ölüSamsun'da hava durumu 29 Mayıs Cuma Samsun'da hava durumu 29 Mayıs CumaTorunlarına saldıran dev yılanı tüfekle öldürdü Torunlarına saldıran dev yılanı tüfekle öldürdüSamsun'da 21 yaşındaki gence motosiklet üzerinde infaz Samsun'da 21 yaşındaki gence motosiklet üzerinde infazKorona virüs salgını fındığa yaradı Korona virüs salgını fındığa yaradıTarım alanlarında çekirge mücadelesi Tarım alanlarında çekirge mücadelesiSamsun Kent Müzesi Türkiye'de tek dünyada altıncı Samsun Kent Müzesi Türkiye'de tek dünyada altıncıSamsun'da fiziksel mesafeli cuma namazı Samsun'da fiziksel mesafeli cuma namazıKIRIM'IN FETHİNİ NEDEN KUTLAMIYORUZ? KIRIM'IN FETHİNİ NEDEN KUTLAMIYORUZ?SAMSUN BİLNET OKULLARINDA EĞİTİM KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR SAMSUN BİLNET OKULLARINDA EĞİTİM KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR
SIRADAKİ HABER