HaberlerSamsunsporEce ve Çelikler'den Yüksel Yıldırım'a Comolli Uyarısı

Ece ve Çelikler'den Yüksel Yıldırım'a Comolli Uyarısı - Samsunspor Haberleri

Ünlü spor yorumcuları Ali Ece ve Serdar Ali Çelikler, Samsunspor başkanı Yüksel Yıldırım'a Comolli ile ilgili bir uyarıda bulundular.

+
-
Ece ve Çelikler'den Yüksel Yıldırım'a Comolli Uyarısı

 

Ünlü spor yorumcuları Ali Ece  ve Serdar Ali Çelikler birlikte hazırladıkları Son Raund programında dün akşam Beşiktaş'ın kaleci krizini konuşurken konu elbette Samsunspor 'un genç kalecisi Nurullah Aslan 'a ve Samsunspor'a da geldi.

Yüksel Yıldırım 'ın Samsunspor başkanı olma sürecini anlatan ve hem Samsunspor hem de Yıldırım'dan övgüyle söz eden Ali Ece, Damien Comolli ile ilgili bir ikazda bulunma gereği duydu.

Serdar Ali Çeliker de Comolli'nin Samsunspor'a yanaşma çabaları içerisinde olabileceğini ama buna kesinlikle müsaade edilmemesi gerektiğini belirtti. İkili ayrıca, genç kaleci Nurullah Aslan'ın Beşiktaş ve Fenerbahçe ile ilgili çıkan transfer dedikodularını da değerlendirdiler. Serdar Ali Çeliker'in "Birileri Nurullah'ı Fenerbahçe'ye de itelemek istiyor" tabiri hoş karşılanmazken, Ali Ece durumun zaten öyle olmadığını, Samsunspor'un Nurullah'ı satmak gibi bir düşüncesinin ve ihtiyacının kesinlikle olmadığını net bir şekilde açıkladı.

Samsunspor'un Ertuğrul Sağlam gibi önemli bir isimle ve mali sorunu olmayan Samsunlu iş insanı Yüksel Yıldırım ile büyük hedefler peşinde olduğunu ve halen ciddi bir reytingi olduğunu söyleyen Ece, Nurullah'ın da bu başarıda önemli bir payı olduğunu ifade etti. Bilindiği gibi başkan Yüksel Yıldırım, çıkan pazarlık haberlerinin gerçek olmadığını ve Nurullah'ı satmayacaklarını kesin bir dille ifade etmişti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER