SON DAKİKA

Samsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralı
<>
HaberlerSamsunSamsunsporlu Oğuz Gürbulak 'Bu sene şampiyonluk senesi olacak'

Samsunsporlu Oğuz Gürbulak 'Bu sene şampiyonluk senesi olacak' - Samsun Haberleri

Samsunspor'un tecrübeli orta saha oyuncusu Oğuz Gürbulak, 'Koronavirüsü de yeneceğiz. Taraftarımıza şampiyonluk çok yakışacak ve o sene gerçekten bu sene olacak' dedi.

+
-
Samsunsporlu Oğuz Gürbulak 'Bu sene şampiyonluk senesi olacak'
Samsunsporlu Oğuz Gürbulak 'Bu sene şampiyonluk senesi olacak'

Antrenmanlarını evinde yaptığını belirten Samsunspor 'un tecrübeli oyucusu Oğuz Gürbulak , “Ülkemiz ve dünya bu sıkıntılı süreci atlatacaktır. Bizde yarım kalan işimizi tamamlayacağız. Mart ayının ilk haftalarından itibaren evde çalışmalara başladık. Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ’ın bize verdiği programlar doğrultusunda evde idmanlarımızı yapıyoruz. Bize verilen programlar doğrultusunda yaptığımız antrenmanlar sayesinde kendimizi hazır hissediyoruz. ‘Yarın maç oynayacaksınız’ deseler çıkar 90 dakika mücadele ederiz” diye konuştu.

Şampiyonluklarına koronavirüsün de engel olamayacağını ifade eden Oğuz Gürbulak, “Diğer arkadaşlarımızın da dediği idmanları, maçları, takım arkadaşlarımı ve taraftarlarımızı çok özledim. Samsunspor, birçok kötü günler geçirdi. Koronavirüsü de yenip, güzel günleri hep beraber göreceğiz. 25 Nisan’da Cumhuriyet Meydanı’nda taraftarlarımızla birlikte şampiyonluğumuzu coşkuyla kutlayacaktık. Ama virüs nedeniyle bu ertelendi. Taraftarlarımızın ve futbolcu arkadaşlarımın da dediği gibi ‘o sene gerçekten bu sene’ olacak. Buna ne virüs engel olabilecek ne de başka bir şey” şeklinde konuştu.

Şampiyonluğun taraftara yakışacağını belirten Oğuz Gürbulak, “TFF ’nin, Mayıs ayının ilk haftasında yapacağı toplantıyı bizde bekliyoruz. Ona göre teknik heyetimiz bir yol çizecek. Benim tahminime göre Haziran veya Temmuz ayında ligler başlar. Hızlandırılmış lig oynatırlar. Bizim de zaten 6 maçımız kalmıştı. Bunu da 1.5 ayda tamamlarlar. O zamanda bizde galibiyet serimize kaldığımız yerden devam ederiz. O sene gerçekten bu sene olacak. Taraftarımıza şampiyonluk çok yakışacak” dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER