SON DAKİKA

Samsun valisi yeni yasağı açıkladı.
<>
HaberlerMalatyaYeni Malatyaspor kaptanı süreci yorumladı

Yeni Malatyaspor kaptanı süreci yorumladı - Malatya Haberleri

Yeni Malatyaspor'un takım kaptanı Murat Yıldırım yaptığı açıklamada, 'Şuan hepimiz çalışıyoruz. Tabi bu işin küçük bir parçası. Tekrar başlanırsa nasıl olacak şuan muamma. İşin bir de hazırlık ve psikolojik bölümü var' dedi.

+
-
Yeni Malatyaspor kaptanı süreci yorumladı

Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'un tecrübeli orta saha oyuncusu Murat Yıldırım, bu süreci hep birlikte atlatacaklarına inandığını belirtti.
Hayatta hiç bir şeyin önceden tahmin edilemeyeceğini belirten Murat, 'Daha bir kaç gün öncesine kadar ne planlarımız, ne fikirlerimiz, ne beklentilerimiz vardı hayata dair. Fakat şimdi dünya olarak bir acil durumla karşı karşıyayız. Elbette ki kaybı ancak Allah bilir. Nereden bilebilirsin ki böyle bir şey yaşanacağını. Tabi bizim işimiz futbol, ancak şimdi futbol konuşacak bir süreç değil. Lig oynanır mı, ertelenir mi açıkçası kimsenin umurunda olduğunu sanmıyorum. Umurunda olanları da anlamakta zorlanıyorum. Herkesin aklında sağlığı, ailesi ve ülkesi olmalı diye düşünüyorum. Öncelikle şu süreci bir atlatalım gerisi kolay. Elbette ki biz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bakalım zaman neyi gösterecek hep birlikte göreceğiz' dedi.

'Türkiye sayılı ülkeler arasında'
Ülkesinin bu süreçte insan odaklı, güzel işlere imza attığını da belirten Murat, 'Türkiye'nin gerçekten sayılı ülkeler arasında yer aldığına inanıyorum. Tıp anlamında bakıldığı zaman ben Türkiye'nin gerçekten sayılı ülkeler arasında yer aldığına inanıyorum. Bizim ülkemizde olan doktorlar, hastaneler birçok ülkenin önünde. Sağlık sistemimiz iyi durumda ve iyi gidiyor. İnşallah en az hasarla bu süreci atlatırız. Uyarılara dikkat etmeliyiz. Bir süre daha evimizde kalarak, ailemizle bu süreci birlikte atlama şuuru ortaya koymalıyız' diye konuştu.

Murat bireysel antrenmanlarının da devam ettiğini kaydederek şunları söyledi: '
'Takım halinde yapılmayan antrenman sizi ne kadar hazır tutar düşünmek lazım. Kulüpten ayrılmadan önce bir toplantı yaparak kulüple ve evde bireysel idman programlarımız dağıtıldı. Şuan hepimiz çalışıyoruz. Tabi bu işin küçük bir parçası. Tekrar başlanırsa nasıl olacak şuan muamma. İşin hazırlık ve psikolojik bölümü var. Bana göre şuan söylenmesi gereken tek şey 'Allah ülkemizi ve dünyamızı felaketlerden korusun' olmalı' diye konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Kayserispor en fazla golü ikinci yarıda yediSPOR
Kayserispor en fazla golü ikinci yarıda yedi
2020 yılının ilk FIBA Merkez Kurulu toplantısı yapıldıSPOR
2020 yılının ilk FIBA Merkez Kurulu toplantısı yapıldı
Ayhancan Güven, Formula 1 pilotlarıyla yarıştıSPOR
Ayhancan Güven, Formula 1 pilotlarıyla yarıştı
Kayserispor en fazla golü ikinci yarılarda bulduSPOR
Kayserispor en fazla golü ikinci yarılarda buldu

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da süper bulastırıcı iddiası Samsun'da süper bulastırıcı iddiasıSamsun valisi yeni yasağı açıkladı. Samsun valisi yeni yasağı açıkladı.Samsun Valisi Osman Kaymak, bu iddianın asılsız olduğunu söyledi. Samsun Valisi Osman Kaymak, bu iddianın asılsız olduğunu söyledi.Samsun'da karantina altında bulunan öğrenciye sürpriz Samsun'da karantina altında bulunan öğrenciye sürprizTHY'den flaş karar THY'den flaş kararSamsun'da hedef 25 bin maske Samsun'da hedef 25 bin maskeKorona virüs Samsun'da eğitimin önüne geçemedi Korona virüs Samsun'da eğitimin önüne geçemediSürücülere 'zorunlu olmadıkça yolculuk yapmayın' uyarısı Sürücülere 'zorunlu olmadıkça yolculuk yapmayın' uyarısıSamsun'da sokak hayvanlarının mamalarını çöpe attırdı. Samsun'da sokak hayvanlarının mamalarını çöpe attırdı.Samsun İl Sağlık Müdürlüğü de süper bulaştırıcıyı yalanladı Samsun İl Sağlık Müdürlüğü de süper bulaştırıcıyı yalanladı
SIRADAKİ HABER