SON DAKİKA

Samsun valisi yeni yasağı açıkladı.
<>
HaberlerSinopTürkeli'de korona virüsüne karşı hijyen seferberliği

Türkeli'de korona virüsüne karşı hijyen seferberliği - Sinop Haberleri

Türkeli'de halkın yoğun olduğu ortak noktalara 'dezenfektan standı' yerleştirildi.

+
-
Türkeli'de korona virüsüne karşı hijyen seferberliği

Başlatılan çalışmayla, hastane, Hükümet Konağı, PTT, bankalar, otogar, belediye binası önü, cami önleri, marketler ve pazar yeri gibi halkın yoğun olarak kullandığı ortak alanlara 'dezenfektan standı' konuldu.
Vatandaşların temel gıda ihtiyaçlarını karşıladıkları ilçe pazarının giriş ve çıkış noktalarına dezenfektan standı yerleştiren belediye ekipleri, halkın eczane ve marketlerde bulmakta güçlük çektiği koruyucu maske ve eldivenleri hem pazar esnafı, hem de pazar yerine gelen vatandaşlara dağıttılar.
Türkeli Belediye Başkanı Veysel Şahin, el temasıyla kolayca bulaşabilen bir virüsle karşı karşıya olduklarını, vatandaşların kişisel hijyenlerini sağlamalarına yardımcı olmak için büyük bir hijyen seferberliği başlattıklarını ifade etti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Başkan Kibar: '100 bin maske üretip ihtiyaç sahiplerine dağıtacağız'GÜNDEM
Başkan Kibar: '100 bin maske üretip ihtiyaç sahiplerine dağıtacağız'
BŞEÜ uzaktan eğitime hızlı adapte olan üniversitelerden biri olduGÜNDEM
BŞEÜ uzaktan eğitime hızlı adapte olan üniversitelerden biri oldu
İstanbul'dan geldi intihar etmek için köprüye çıktıGÜNDEM
İstanbul'dan geldi intihar etmek için köprüye çıktı
Devrek'te silahlı saldırı: 1 ölüGÜNDEM
Devrek'te silahlı saldırı: 1 ölü

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da süper bulastırıcı iddiası Samsun'da süper bulastırıcı iddiasıSamsun valisi yeni yasağı açıkladı. Samsun valisi yeni yasağı açıkladı.Korona virüs Samsun'da eğitimin önüne geçemedi Korona virüs Samsun'da eğitimin önüne geçemediSamsun'da hedef 25 bin maske Samsun'da hedef 25 bin maskeSamsun'da karantina altında bulunan öğrenciye sürpriz Samsun'da karantina altında bulunan öğrenciye sürprizSamsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumu Samsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumuPAMUK PRENSESİ KİM ÖPECEK? PAMUK PRENSESİ KİM ÖPECEK?Aydın'da trafik kazası; 1 ölü, 2 yaralı Aydın'da trafik kazası; 1 ölü, 2 yaralıSamsun Nöbetçi Eczaneler, bugün hangi eczaneler nöbetçi? Samsun Nöbetçi Eczaneler, bugün hangi eczaneler nöbetçi?Karaman'da bıçaklı kavga: 2 yaralı Karaman'da bıçaklı kavga: 2 yaralı
SIRADAKİ HABER