SON DAKİKA

Samsun'da korkunç yangın
<>
HaberlerSamsunBaşkan Demir'den 'evde kalan' çocuklara doğum günü sürprizi

Başkan Demir'den 'evde kalan' çocuklara doğum günü sürprizi - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sosyal medya üzerinden çocuklarının doğum günü için oyuncak isteyen anneye sürpriz yaptı.

+
-
Başkan Demir'den 'evde kalan' çocuklara doğum günü sürprizi

Korona virüsü(Kovid-19) tedbirleri kapsamında evde kalan Nuran Türk, çocuklarının doğum günü için Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e sosyal medya üzerinden ulaşarak oyuncak istedi. Annenin bu isteğine kayıtsız kalmayan Başkan Demir, yaptığı sürprizle aileyi mutlu etti. Demir'in gönderdiği oyuncaklar zabıta tarafından iki çocuğa büyük bir sürpriz ile teslim edildi.
Mustafa Demir'in mesaja kayıtsız kalmayarak Efe ve Tarık kardeşlere oyuncak göndermesi ile sürpriz yaşadıklarını belirten anne Nuran Türk, 'Bizimle birlikte günlerini evde geçirmek zorunda kalan çocuklarımız bu sürpriz ile hayatlarının en mutlu günlerinden birini yaşadı. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizleri çok mutlu ettiler' dedi.
Başkan Mustafa Demir de sosyal medya paylaşımında konuyla ilgili olarak, 'Dün doğum günü olan çocukları için, sosyal medya üzerinden yazdığı mesaj ile oyuncak talep eden Nuran Türk kardeşimizin isteğini yerine getirdik. Doğum gününüz kutlu olsun Tarık ve Efe. Bu sıkıntılı günleri de birlikte atlatacağız, birlikte başaracağız' ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Sağlık Bakanı Samsun İl Sağlık Müdürüyle görüştüSAMSUN HABER
Sağlık Bakanı Samsun İl Sağlık Müdürüyle görüştü
Samsun'da yeni il başkanı belli olduSAMSUN HABER
Samsun'da yeni il başkanı belli oldu
Samsun'da korkunç yangın SAMSUN HABER
Samsun'da korkunç yangın
Samsun'da çatı yangını korkuttuSAMSUN HABER
Samsun'da çatı yangını korkuttu

EN ÇOK OKUNANLAR

Polis memurunun ölüğü kaza kamerada Polis memurunun ölüğü kaza kamerada
SIRADAKİ HABER