SON DAKİKA

PKK Diyarbakır'da köylere saldırdı
<>
HaberlerSamsun Namaz Saatleri26 Mart Perşembe Samsun'da namaz saatleri

26 Mart Perşembe Samsun'da namaz saatleri - Samsun Namaz Saatleri Haberleri

Diyanet Başkanlığının yayınladığı Samsun Namaz vakitleri. Samsun Sabah namazı kaçta okunuyor? Samsun Öğlen ve ikindi namazı saat kaçta okunuyor? Samsun Akşam ve yatısı Namazı Saat kaçta okunuyor? Samsun Akşam namazı saat kaçta? Samsun sabah namazı saat kaçta? Samsun öğlen namazı saat kaçta? 26 Mart Perşembe  Samsun'da namaz saatleri.

+
-
26 Mart Perşembe Samsun'da namaz saatleri

Samsun Namaz Saatleri  : Diyanet İşleri Başkanlığı ’nın güneşin doğma ve batma zamanlarına göre ayarladıkları namaz saatleri şehirden şehre değişiklik gösteriyor.

Peki Samsun sabah namazı saat kaçta? Samsun öğlen namazı  saat kaçta? 26 Mart Perşembe  Samsun 'da namaz saatleri

26 MART PERŞEMBE SAMSUN NAMAZ SAATLERİ 

Samsun Sabah Namazı vakti : 05:00 

Samsun Öğlen Namazı vakti : 12:48 

Samsun İkindi Namazı vakti : 16:14 

Samsun Akşam Namazı vakti : 18:57 

Samsun Yatsı Namazı vakti : 20:18 

Eğer İslâm'ı tek kelime ile anlatmamız istenseydi ona "namaz " diyebilirdik. Allah Resulü de namazı, "dinin orta direği" olarak nitelendirdi. Namaz, İslâm'ın en önde gelen şiârıdır. O hâlde, namaza ehemmiyet vermek ve ona büyük bir azimle devam etmek son derece önemlidir. Bunun için de Resûlullah, vasiyetinde namaz üzerinde ısrarla durmuştu.

26 Mart Perşembe  Samsun namaz saatleri 

Diyanat İşleri Başkanlığı nın güneşin doğma ve batma zamanlarıan göre ayarladıkları namaz saatleri şehirden şehire değişiklik gösteriyor.

Samsun genelinde sıkca arattığı sorular Samsun Sabah namazı  kaçta? Öğlen Namazı kaçta okunuyor? Samsun ikindi namazı vakti? Samsun Akşam Namazı saat kaçta ? Samsun Yatsı ezanı saat kaçta okunuyor? sürekli takip ediyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
İlkadım Belediyesi Korona virüse karşı böyle savaştıSAMSUN HABER
İlkadım Belediyesi Korona virüse karşı böyle savaştı
Samsun'da silahlı saldırıSAMSUN HABER
Samsun'da silahlı saldırı
İşten işçi çıkarmak yasaklandıSAMSUN HABER
İşten işçi çıkarmak yasaklandı
Samsun'da tarik kazasıSAMSUN HABER
Samsun'da tarik kazası

EN ÇOK OKUNANLAR

Renklere göre Samsun korona virüs haritası Renklere göre Samsun korona virüs haritasıEmeklilere kötü haber! Emeklilere kötü haber!Samsun Milletvekili tecavüzcülere af gelsin dedi Samsun Milletvekili tecavüzcülere af gelsin dediRamazan ayı ertelenebilir mi? Samsun'dan açıklama geldi Ramazan ayı ertelenebilir mi? Samsun'dan açıklama geldiSamsun'da korona virüs vakalarına yönelik açıklama Samsun'da korona virüs vakalarına yönelik açıklama8 Nisan Çarşamba Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 8 Nisan Çarşamba Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatlarıVirüs Samsunsporlu yapmıştı! Böyle veda ettiler Virüs Samsunsporlu yapmıştı! Böyle veda ettilerSamsun'a yeni uygulama geliyor! Samsun'a yeni uygulama geliyor!Korona virüsten dolayı Ramazan ayı ertelenir mi? Korona virüsten dolayı Ramazan ayı ertelenir mi?Samsun'da maske stokçusu yakalandı Samsun'da maske stokçusu yakalandı
SIRADAKİ HABER