SON DAKİKA

Samsun valisi yeni yasağı açıkladı.
<>
HaberlerBalıkesirBalıkesir Üniversitesi hastanesinde korono virüs önlemleri alındı

Balıkesir Üniversitesi hastanesinde korono virüs önlemleri alındı - Balıkesir Haberleri

Dünya'da ve Türkiye'de ölümlere neden olan korono virüs pandemisi ile ile ilgili olarak Balıkesir Üniversitesi Hastanesi'ni ziyaret eden üniversite Rektörü İlter Kuş, son durum ile ilgili bilgi aldı. Rektör Kuş, tüm sağlık personelleri ile birlikte süreci yönettiklerini ifade ederek, pandemi ile ilgili olarak alarm durumunda olduklarını ve herhang

+
-
Balıkesir Üniversitesi hastanesinde korono virüs önlemleri alındı

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş, BAÜN Hastanesini ziyaret ederek, Koronavirüs hastalığına (COVID-19) karşı alınan önlemlerle ilgili incelemelerde bulundu. Acil servisi ziyaret eden Rektör Prof. Dr. İlter Kuş, alınan önlemler ile yapılacak işlemler hakkında Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ali Engin Ulusal ve hastane yöneticilerinden bilgiler aldı. Rektör Prof. Dr. İlter Kuş, burada yaptığı değerlendirmede, tüm dünyayı etkileyen hastalıkla mücadelede vatandaşların; öncelikle Sağlık Bakanlığı ve yetkililerin uyarılarını dikkatle takip ederek uygulamalarının önemli olduğunu ifade etti. Bünyesinde Tıp Fakültesi ve hastane bulunan bir üniversite olarak eğitim-öğretimin yanında yetkin sağlık hizmeti sunumu görevlerinin de bulunduğunu vurgulayan Rektör Prof. Dr. İlter Kuş, özveriyle görev yapan üniversite hastanesi personeline de kolaylıklar diledi. Rektör Kuş, pandemi konusunda ise tüm önlemlerin alındığını, İl Sağlık Müdürlüğü ile koordineli çalışılarak hastanenin bir katının izole hale getirildiğini söyledi.
BAÜN Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ali Engin Ulusal da yaptığı bilgilendirmede Türkiye'de ilk pozitif vakanın duyurulmasıyla birlikte Sağlık Bakanlığı COVID-19 mücadele algoritması uyarınca gerekli tedbirlerin hayata geçirildiğini belirtti. Başhekim Ulusal, gerekli tüm çalışmaların; sürekli eğitim, denetim ve yerinden yönetim prensipleriyle özenle yürütüldüğünü, bir eksiklerinin bulunmadığını sözlerine eklerken ziyareti ve destekleri nedeniyle Rektör Prof. Dr. İlter Kuş'a teşekkür etti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Hazal, erkek arkadaşını bıçakladığı iddiasıyla göGÜNDEM
Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Hazal, erkek arkadaşını bıçakladığı iddiasıyla gö
Evde birbirinden güzel ekmek yapma yöntemleriGÜNDEM
Evde birbirinden güzel ekmek yapma yöntemleri
Sağlık müdürlüğü uyardı: 'İlk önce 184'ü arayın'GÜNDEM
Sağlık müdürlüğü uyardı: 'İlk önce 184'ü arayın'
Kayganlaşan yolda trafik kazası: 2 yaralıGÜNDEM
Kayganlaşan yolda trafik kazası: 2 yaralı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu iş adamı korona virüsten öldü! Samsunlu iş adamı korona virüsten öldü!Samsun'da korona virüse yeni tedbirler! Satışa izin yok Samsun'da korona virüse yeni tedbirler! Satışa izin yokSamsun'da çalışanlara korona virüs tatili Samsun'da çalışanlara korona virüs tatiliSamsun'da kaza! Otomobil takla attı Samsun'da kaza! Otomobil takla attıSamsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumu Samsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumuSamsunspor'un Bazı İstatistikleri Samsunspor'un Bazı İstatistikleriŞehirler arası seyahatte bir yasak daha Şehirler arası seyahatte bir yasak dahaSamsun'dan giden araçlara korona virüs tedbiri Samsun'dan giden araçlara korona virüs tedbiriPazar Köşesi... Bizim Deniz, Karadeniz Pazar Köşesi... Bizim Deniz, KaradenizYüksel Yıldırım korona virüs test sonucunu açıkladı! Yüksel Yıldırım korona virüs test sonucunu açıkladı!
SIRADAKİ HABER