SON DAKİKA

Türkiye'de korona virüsten en çok ölüm bugün yaşandı
<>
HaberlerOrduOrdu'da maske ve eldivenler sokağa atılıyor

Ordu'da maske ve eldivenler sokağa atılıyor - Ordu Haberleri

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsüne karşı etkili bir çalışma sürdürülürken, vatandaşlar kullandıkları maske ve eldivenleri sokağa atıyor.

+
-
Ordu'da maske ve eldivenler sokağa atılıyor

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, 'Ekiplerimiz sahada etkin çalışmalara ara vermeden devam ediyor. Ancak bazı vatandaşlarımız kullandıkları maske ve eldivenleri gelişi güzel sokağa atıyor. Bu hem çevremiz için hem de bizler için büyük bir risk teşkil ediyor' dedi.

'Maske ve eldivenleri sokağa değil, çöplere atalım'
Kullanılan maske ve eldivenlerin sokağa atılmasının büyük tehlike arz ettiğini belirten Başkan Güler, 'Ordu Büyükşehir Belediyesi Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Temizlik İşleri Şube Müdürlüğü ekiplerimiz, temiz bir Ordu için sahada etkin çalışmalarına devam ediyor. Ancak son günlerde korona virüs nedeni ile vatandaşlar tarafından kullanılan maske ve eldivenlerin gelişi güzel sokağa atılması hem bizler için hem de çevremiz için büyük tehlike arz ediyor. Vatandaşlarımızdan ricamız kullandıkları eldiven ve maskeleri sokağa atmamalarıdır. Mümkün olduğunca çöp kutularına atmaları bizler ve doğamız için önemlidir' dedi.

'Temizlik ekibimiz sahada'
Ekiplerin şehir genelinde çalışmalara aralıksız devam ettiğini ifade eden Hilmi Güler, yürütülen çalışmaların artarak devam edeceğini belirtti. Başkan Güler açıklamasında şunları söyledi: 'Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde yoğun bir çalışma yürütüyoruz. 47 personel ile başladığımız çalışmalarımıza ek olarak 2 adet mini süpürge aracı, 2 adet büyük süpürge aracı, 2 adet arazöz yıkama aracı, 2 adet çöp taksi, 1 adet vakumlu elektrikli süpürge ve 1 adet elektrikli yıkama aracı ekledik. İnanıyorum ki bu mücadeleyi hep birlikte kazanacağız. Tüm hemşehrilerimizin yapılan uyarıları dikkate almalarını ve evlerinde kalmalarını önemle rica ediyorum.'

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
PAMUK PRENSESİ KİM ÖPECEKGÜNDEM
PAMUK PRENSESİ KİM ÖPECEK?
Haftanın Kitabı - Çivit MavisiGÜNDEM
Haftanın Kitabı - Çivit Mavisi
Boyabat'ta 'Kırkkızlar Cam Teras ve Günübirlik Tesis' için imzalar atıldıGÜNDEM
Boyabat'ta 'Kırkkızlar Cam Teras ve Günübirlik Tesis' için imzalar atıldı
Rus ordusu 16 bölgeye hastane kuruyorGÜNDEM
Rus ordusu 16 bölgeye hastane kuruyor

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da süper bulastırıcı iddiası Samsun'da süper bulastırıcı iddiasıKorona virüs Samsun'da eğitimin önüne geçemedi Korona virüs Samsun'da eğitimin önüne geçemediSamsun'da karantina altında bulunan öğrenciye sürpriz Samsun'da karantina altında bulunan öğrenciye sürprizAydın'da trafik kazası; 1 ölü, 2 yaralı Aydın'da trafik kazası; 1 ölü, 2 yaralıKaraman'da bıçaklı kavga: 2 yaralı Karaman'da bıçaklı kavga: 2 yaralıHedef 25 bin maske Hedef 25 bin maskeSamsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumu Samsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumuPAMUK PRENSESİ KİM ÖPECEK? PAMUK PRENSESİ KİM ÖPECEK?Rus ordusu 16 bölgeye hastane kuruyor Rus ordusu 16 bölgeye hastane kuruyorHaftanın Kitabı - Çivit Mavisi Haftanın Kitabı - Çivit Mavisi
SIRADAKİ HABER