SON DAKİKA

Samsun valisi yeni yasağı açıkladı.
<>
HaberlerSamsun Namaz Saatleri24 Mart Salı Samsun'da namaz saatleri

24 Mart Salı Samsun'da namaz saatleri - Samsun Namaz Saatleri Haberleri

Diyanet Başkanlığının yayınladığı Samsun Namaz vakitleri. Samsun Sabah namazı kaçta okunuyor? Samsun Öğlen ve ikindi namazı saat kaçta okunuyor? Samsun Akşam ve yatısı Namazı Saat kaçta okunuyor? Samsun Akşam namazı saat kaçta? Samsun sabah namazı saat kaçta? Samsun öğlen namazı saat kaçta? 24 Mart Salı Samsun'da namaz saatleri.

+
-
24 Mart Salı Samsun'da namaz saatleri

Samsun Namaz Saatleri  : Diyanet İşleri Başkanlığı ’nın güneşin doğma ve batma zamanlarına göre ayarladıkları namaz saatleri şehirden şehre değişiklik gösteriyor.

Peki Samsun sabah namazı saat kaçta? Samsun öğlen namazı saat kaçta? 24 Mart Salı Samsun 'da namaz saatleri

24 MART SALI SAMSUN NAMAZ SAATLERİ 

Samsun Sabah Namazı vakti : 05:00 

Samsun Öğlen Namazı vakti : 12:48 

Samsun İkindi Namazı vakti : 16:14 

Samsun Akşam Namazı vakti : 18:57 

Samsun Yatsı Namazı vakti : 20:18 

Eğer İslâm'ı tek kelime ile anlatmamız istenseydi ona "namaz " diyebilirdik. Allah Resulü de namazı, "dinin orta direği" olarak nitelendirdi. Namaz, İslâm'ın en önde gelen şiârıdır. O hâlde, namaza ehemmiyet vermek ve ona büyük bir azimle devam etmek son derece önemlidir. Bunun için de Resûlullah, vasiyetinde namaz üzerinde ısrarla durmuştu.

24 Mart Salı Samsun namaz saatleri 

Diyanat İşleri Başkanlığı nın güneşin doğma ve batma zamanlarıan göre ayarladıkları namaz saatleri şehirden şehire değişiklik gösteriyor.

Samsun genelinde sıkca arattığı sorular Samsun Sabah namazı kaçta? Öğlen Namazı kaçta okunuyor? Samsun ikindi namazı vakti? Samsun Akşam Namazı saat kaçta ? Samsun Yatsı ezanı saat kaçta okunuyor? sürekli takip ediyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da halk pazarları korona virüse davetiye çıkardıSAMSUN HABER
Samsun'da halk pazarları korona virüse davetiye çıkardı
Şehitler için evlerden Kur'an sesleri yükseldiSAMSUN HABER
Şehitler için evlerden Kur'an sesleri yükseldi
'İşten atılma korkusu' stresi artırıyorSAMSUN HABER
'İşten atılma korkusu' stresi artırıyor
Samsun'da refüjler kadın eliyle güzelleşiyorSAMSUN HABER
Samsun'da refüjler kadın eliyle güzelleşiyor

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da süper bulastırıcı iddiası Samsun'da süper bulastırıcı iddiasıSamsun valisi yeni yasağı açıkladı. Samsun valisi yeni yasağı açıkladı.Samsun Valisi Osman Kaymak, bu iddianın asılsız olduğunu söyledi. Samsun Valisi Osman Kaymak, bu iddianın asılsız olduğunu söyledi.Samsun'da karantina altında bulunan öğrenciye sürpriz Samsun'da karantina altında bulunan öğrenciye sürprizTHY'den flaş karar THY'den flaş kararSamsun'da hedef 25 bin maske Samsun'da hedef 25 bin maskeKorona virüs Samsun'da eğitimin önüne geçemedi Korona virüs Samsun'da eğitimin önüne geçemediSürücülere 'zorunlu olmadıkça yolculuk yapmayın' uyarısı Sürücülere 'zorunlu olmadıkça yolculuk yapmayın' uyarısıSamsun İl Sağlık Müdürlüğü de süper bulaştırıcıyı yalanladı Samsun İl Sağlık Müdürlüğü de süper bulaştırıcıyı yalanladıSamsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumu Samsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumu
SIRADAKİ HABER