SON DAKİKA

Samsun'da korkunç yangın
<>
HaberlerBatmanŞehit yakınları korona virüse karşı 'evinden dua et' seferberliği başlattı

Şehit yakınları korona virüse karşı 'evinden dua et' seferberliği başlattı - Batman Haberleri

Batman'ın Sason ilçesinde faaliyet yürüten Şehit Yakınları Gazilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından korona virüse karşı 'evinde dua et' seferberliği başlatıldı.

+
-
Şehit yakınları korona virüse karşı 'evinden dua et' seferberliği başlattı

Sason Şehit Yakınları Gazilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri, korona virüs salgını nedeniyle evde kalarak Kur'an-ı Kerim ve dua ile salgının def edilmesi için dua seferberliği başlattı. Sason Şehit Aileleri Gazilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutalip Çelik, 'Ülkemiz genelinde yayılan korona virüs salgını nedeniyle evde kalmanın hayati öneme sahip olduğu bu günlerde, ailelerimizi de yaptığımız etkinliğe davet ederek evlerinden dua seferberliğine katılım sağlamalarını istedik. Birçok şehit ve gazi ailesi başlattığımız dua seferberliğine evinden katılım sağladı. İnşallah en kısa zamanda bu korona virüsü belasından sağ salim kurtulur ve ülke olarak sağlam adımlarla yolumuza devam ederiz. Yapılan bu dua seferberliğine katılan bütün ailelere teşekkür ederim' dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Sağlıkçılar için hayati önem taşıyordu dağıtılmaya başlandıGÜNDEM
Sağlıkçılar için hayati önem taşıyordu dağıtılmaya başlandı
Yaşlılara yönelik sağlık hizmetlerinin eve getirilmesi için 3'ncü Yaş TV ve 3'ncGÜNDEM
Yaşlılara yönelik sağlık hizmetlerinin eve getirilmesi için 3'ncü Yaş TV ve 3'nc
Üniversite öğrencisi maske üretimine farklı bir boyut getirdiGÜNDEM
Üniversite öğrencisi maske üretimine farklı bir boyut getirdi
Trafik cezalarını iptal ettirebilirsinizGÜNDEM
Trafik cezalarını iptal ettirebilirsiniz

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsun Türkiye'ye örnek oldu Samsun Türkiye'ye örnek olduTrafik cezalarını iptal ettirebilirsiniz Trafik cezalarını iptal ettirebilirsinizDoktorlar bile umudu kesmişti! Samsun'da korona virüs hastasının mucizesi Doktorlar bile umudu kesmişti! Samsun'da korona virüs hastasının mucizesi7 Nisan Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 7 Nisan Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatlarıSamsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumu Samsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumuAltın fiyatları bugün ne kadar oldu? 7 Nisan 2020 altın kuru Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 7 Nisan 2020 altın kuruSamsunspor Nostalji Maç Videoları 5 Samsunspor Nostalji Maç Videoları 57 Nisan Salı Samsun'da namaz saatleri 7 Nisan Salı Samsun'da namaz saatleriGenç adam 9'uncu kattan atlayarak intihar etti Genç adam 9'uncu kattan atlayarak intihar etti
SIRADAKİ HABER