SON DAKİKA

Samsun'da korona virüsten ölenlerin sayısı
<>
HaberlerSamsunsporSamsunspor Ziyaretlere De Ara Verdi

Samsunspor Ziyaretlere De Ara Verdi - Samsunspor Haberleri

Samsunspor bugüne kadar şampiyonluğa koşmasının yanında sosyal projelere verdiği destek ile de dikkatleri çekmişti. Coronavirus nedeniyle verilen ara etkinlikleri de olumsuz etkiledi.

+
-
Samsunspor Ziyaretlere De Ara Verdi

Ara verilen ligde açık ara lider durumda bulunan Samsunspor 'un ziyaretçileri ve sosyal etkinlikleri hiç eksik olmamıştı. Mart ayı itibariyle, sezon başından beri Samsunspor'da dikkatleri çeken en önemli konulardan birisi de sosyal proje kapsamında yapılan çalışmalar oldu. Ziyaretçi leri neredeyse hiç eksik olmayan kırmızı-beyazlılar sürekli biçimde, okul, taraftar ya da başka oluşumları misafir ederken kendileri de davet edildikleri etkinliklere katılmaktan geri kalmadılar. Sezon başından beri sportif başarısını sosyal faaliyetlerle bütünleyen ve takımın şehirle olan bütünleşmesini çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren kırmızı-beyazlılar  sadece galibiyetlerle değil bu etkinliklerle de taraftarların gönüllerini fethetti.

ARŞİV FOTOĞRAFLARIDIR

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Ertuğrul Sağlam, Melih Gümüşbıçak'ın Konuğu OlduSAMSUNSPOR
Ertuğrul Sağlam, Melih Gümüşbıçak'ın Konuğu Oldu
Samsunspor'dan anlamlı destekSAMSUNSPOR
Samsunspor'dan anlamlı destek
Samsunspor Nostalji Maç Videoları 1SAMSUNSPOR
Samsunspor Nostalji Maç Videoları 1
Samsunspor maçları ne zaman başlayacakSAMSUNSPOR
Samsunspor maçları ne zaman başlayacak?

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da babasını tüfekle öldürdü Samsun'da babasını tüfekle öldürdüSamsun'da araç giriş çıkışı durduruldu Samsun'da araç giriş çıkışı durdurulduSamsun'da toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacak Samsun'da toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacakTürkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildi Türkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildiSamsun'da korona virüse böyle önlem aldı Samsun'da korona virüse böyle önlem aldıBaşkan Ersan Aksu'dan elektrik ve doğal gaz açıklaması Başkan Ersan Aksu'dan elektrik ve doğal gaz açıklamasıAyşegül Asal'ın kaleminden...CIA VE FACEBOOK PAKTI Ayşegül Asal'ın kaleminden...CIA VE FACEBOOK PAKTI4 Nisan Cumartesi Samsun'da namaz saatleri 4 Nisan Cumartesi Samsun'da namaz saatleriMASKEYİ KİMLER, NASIL KULLANMALI? MASKEYİ KİMLER, NASIL KULLANMALI?4 Nisan Cumartesi Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 4 Nisan Cumartesi Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları
SIRADAKİ HABER