SON DAKİKA

Samsun'da korona virüsten ölenlerin sayısı
<>
HaberlerErtuğrul SağlamErtuğrul Sağlam'dan korona virüs önlemi

Ertuğrul Sağlam'dan korona virüs önlemi - Ertuğrul Sağlam Haberleri

Ertuğrul Sağlam her hafta düzenlediği basın toplantısını korona virüs tedbirleri için basına kapalı yapacak.

+
-
Ertuğrul Sağlam'dan korona virüs önlemi

Samsunspor  Nuri Asan Tesisleri'nde haftalık genel basın toplantısı düzenlenen ve basın mensuplarıyla bir araya gelen Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, koronavirüs tedbirleri kapsamında tek başına kamerelar karşısına geçecek.

Samsunspor Medya Direktörü Gökhan İçkilli ve deneyimli ekibi de Sağlam'ın basın toplantısının çekimini sağlayarak hem basın mensuplarıyla hem de kamuoyu ile paylaşımını sağlayacak.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Ertuğrul Sağlam, Melih Gümüşbıçak'ın Konuğu OlduSAMSUNSPOR
Ertuğrul Sağlam, Melih Gümüşbıçak'ın Konuğu Oldu
Samsunspor'dan anlamlı destekSAMSUNSPOR
Samsunspor'dan anlamlı destek
Samsunspor Nostalji Maç Videoları 1SAMSUNSPOR
Samsunspor Nostalji Maç Videoları 1
Samsunspor maçları ne zaman başlayacakSAMSUNSPOR
Samsunspor maçları ne zaman başlayacak?

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da babasını tüfekle öldürdü Samsun'da babasını tüfekle öldürdüSamsun'da araç giriş çıkışı durduruldu Samsun'da araç giriş çıkışı durdurulduSamsun'da toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacak Samsun'da toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacakTürkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildi Türkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildiSamsun'da korona virüse böyle önlem aldı Samsun'da korona virüse böyle önlem aldıMASKEYİ KİMLER, NASIL KULLANMALI? MASKEYİ KİMLER, NASIL KULLANMALI?İller arasında seyahat yasağı için denetimler başladı İller arasında seyahat yasağı için denetimler başladıAyşegül Asal'ın kaleminden...CIA VE FACEBOOK PAKTI Ayşegül Asal'ın kaleminden...CIA VE FACEBOOK PAKTI4 Nisan Cumartesi Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 4 Nisan Cumartesi Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları4 Nisan Cumartesi Samsun'da namaz saatleri 4 Nisan Cumartesi Samsun'da namaz saatleri
SIRADAKİ HABER