SON DAKİKA

Samsunspor-Ümraniyespor maç sonucu: 3-0
<>
HaberlerSamsunSamsun'da hastanede saldırı!

Samsun'da hastanede saldırı! - Samsun Haberleri

Samsun'da bir sağlık çalışanı hastanede saldırıya uğradı.

+
-
Samsun'da hastanede saldırı!
Samsun'da hastanede saldırı!

Samsun 'un Bafra  ilçesinde görev yapan bir sağlık çalışanı, hastanede fiziki saldırıya uğradı.

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü konuya ilişkin açıklamada bulundu.

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü  tarafından yapılan açıklamada;

''08 Mart 2020 tarihinde Bafra Devlet Hastanesi  Acil Servis hasta giriş bölümünde, hasta yakınları tarafından hastanemizde görev yapan bir sağlık çalışanımıza yönelik fiziki saldırı olayı yaşanmıştır.

Saldırı sonrası Beyaz Kod işlemi başlatılmış, Sağlık Müdürlüğümüz tarafından kolluk güçleri ve yetkili adli makamlarla irtibata geçilmiş, yaralanan personelimizin tedavisine de Bafra Devlet Hastanemizde başlanmıştır.

Sağlık İl Müdürlüğü olarak bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyor, sağlık çalışanımıza ve Bafra Devlet Hastanesi sağlık ekibimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yaşanan bu hadisenin hukuken her aşamasında yakından takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz.

Tüm sağlık çalışanları adına beklentimiz, bu olayın yaşanmasına neden olan şiddete meyilli kişilerin adalet önünde hak ettikleri en ağır ceza ile cezalandırılmalıdır'' denildi.

 

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Vatandaş197 gün önce
Kaderin cilvesi, sağlık çalışanı yakınları sağlık çalışanına şiddet uyguluyor, Mehmet bilgi rahatsızlanınca bafra devlete gidiyor, hem kalp krizini anlamıyorlar hem niye kalp doktoru yok diye hemşiri dövüyorlar...
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER