SON DAKİKA

Samsun'da dev operasyon: 11 tutuklama
<>
HaberlerSamsunsporSamsunspor Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretlerini sürdürüyor

Samsunspor Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretlerini sürdürüyor - Samsunspor Haberleri

Cumartesi günü yapılan Samsunspor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurulunun ardından göreve başlayan Yönetim Kurulu Üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Samsun Aileler Platformu Derneği'ni ziyaret etti.

+
-
Samsunspor Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretlerini sürdürüyor
Samsunspor Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretlerini sürdürüyor

Ziyarette Samsunspor  Kulübü Derneği Başkan Vekili Mustafa Savaş Boyar, Genel Sekreteri Onur Bıyıklı, Mali İşler Sorumlu Fuat Katırcı, Hukuk İşleri Sorumlu Erdinç Tosunoğlu, Eğitim, Altyapı ve Sportif Faaliyetler Sorumlu Ergin Zorlu, Sosyal İşler ve Organizasyon Sorumlu Vennas Akyol Haznedar, Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Serkan Albayrak, Alper Engiz ve Barış Kaygusuz katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yönetim kurulu üyelerine görevinde başarılar diledi. Ardından Mustafa Demir, Başkan Vekili Mustafa Savaş Boyar’a Bandırma Gemisi minyatürü hediye etti.

Yönetim Kurulu Üyeleri daha sonra Samsunspor Aileler Platformunu ziyaret etti.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Başkan Vekili Mustafa Savaş Boyar, Hukuk İşleri Sorumlu Erdinç Tosunoğlu, Sosyal İlişkiler ve Organizasyon Sorumlusu Vennas Akyol Haznedar ve yönetim kurulu yedek üyesi Serkan Albayrak, kadın üyelere karanfil verdi.

Samsunsporlu Aileler Platformu Başkanı Cüneyt Şenkal ise, Sosyal İşler ve Organizasyon Sorumlumuz Vennas Akyol Haznedar'a da çiçek verdi.

 

Samsunspor Aileler Platformu’nda konuşma yapan Başkan Vekili Mustafa Savaş Boyar, "Bir evin direği kadındır. Kadın olmadan hiçbir şey olmaz. Başta Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde hanım olmak üzere tüm kadınlarımızın bu özel gününü kutluyorum. Başkanımız Yüksel Yıldırım'ın da çok selamları var. Sizler için güzel projelere imza atacağız" dedi.

Sosyal İlişkiler ve Organizasyon Sorumlusu Vennas Akyol Haznedar ise, "Bu güzel oluşum için emeğinize sağlık. Aşk ile yapılan ve sıcak aile ortamı oluşturan sizleri yürekten kutluyorum" diye konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER