SON DAKİKA

Samsun'da korona virüs karantinası
<>
HaberlerSamsunsporYüksel Yıldırım: 'Lider olunmaz,doğulur'

Yüksel Yıldırım: 'Lider olunmaz,doğulur' - Samsunspor Haberleri

Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

+
-
Yüksel Yıldırım: 'Lider olunmaz,doğulur'

Samsunspor Haber: Yılport Samsunspor  Başkanı Yüksel Yıldırım ,'' Samsunspor'umuzu yalnız bırakmayalım. Hep Destek, Tam Destek! '' dedi.

Yüksel Yıldırım, sosyal medya hesabı üzerinden Atakum Belediyesi'nin Samsunspor  maçı dolayısı ile personelin izinli sayılacağı paylaşımı üzerine, ''Artık Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir  Bey'den de benzer bir anlayış ve uygulama bekliyoruz'' dedi.

İşte Yüksel Yıldırım'ın o paylaşımı;

Artık Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir Bey'den de benzer bir anlayış ve uygulama bekliyoruz. Yarın Samsunspor'umuzu yalnız bırakmayalım. Hep Destek, Tam Destek! Birlikte Yükseleceğiz. Şampiyon YilPort Samsunspor!

İşte Liderlik böyle bir şeydir... Lider olunmaz, doğulur!.. Şimdi neden Ertuğrul Sağlam diyenlere işte cevabı... Sözün bittiği an!

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin paylaşımı;

''Samsunsporumuzun yarın oynayacağı Amedspor karşılaşmasına tüm Atakum Belediyesi olarak saat 11.00'de belediyemiz önünden hareket ediyoruz. Şampiyonumuza sahip çıkmak isteyen personelimiz izinli sayılacaktır. #BirlikteYükseleceğiz''

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Metin41 gün önce
Büyük Lider özellikli,büyük Patron,büyük Başkan Samsun sizinle gurur duyuyor.Bu kıriz ortamında Samsunspora inanılmaz katkılarınız var. İyiki varsınız.
SIRADAKİ HABER