HaberlerBalıkesirAtatürk portresi işlenmiş Yağcıbedir halısı Bal-Kes'e gelir olacak

Atatürk portresi işlenmiş Yağcıbedir halısı Bal-Kes'e gelir olacak - Balıkesir Haberleri

Balıkesir'in Sındırgı ilçesi Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Balıkesirspor'a destek için üzerine Atatürk portresi işlenmiş Yağcıbedir halısı hediye etti. Atatürk portresi işlenmiş Yağcıbedir halısı Bal-kes'e destek gecesinde açık artırmada satılarak, gelir olacak.

+
-
Atatürk portresi işlenmiş Yağcıbedir halısı Bal-Kes'e gelir olacak

Yağcıbedir diyarı, pehlivanlar yurdu Sındırgı ilçesi sporun her dalında verdiği önemle ön plana da çıkıyor. Spora ve sporcuya her alanda destek veren Sındırgı Belediye başkanı Ekrem Yavaş Balıkesirspor'a katkı adına 17 Şubat tarihinde yapılacak olan forma gecesine de desteğini şimdiden verdi. Sındırgı'da ilmek ilmek hasretlerin dokunduğu Yağcıbedir halısına işlenmiş Cumhuriyetin kurucusu Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk portresi Sındırgı Belediye başkanı Ekrem Yavaş tarafından Balıkesirspor Başkanı Kadir Dağlı'ya teslim edildi. Yağcıbedir halısına işlenmiş Atatürk portresi 17 Şubat'ta yapılacak forma gecesinde açık arttırmayla satışa sunulacak, geliri ise Balıkesirspor'a kalacak.
Sındırgı Belediye başkanı Ekrem Yavaş ' Spora ve sporcuya her alanda destek veriyoruz. İlçemizde Sındırgı Belediyespor, ilimizde Balıkesirspor bizi gururla temsil ediyor. Doğal şehrin katkısı ilmek ilmek okunan Yağcıbedir halısı olur dedik. Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün portresinin işlendiği özel bir Yağcıbedir halısını açık arttırmada satılması için başkan Dağlı'ya teslim ettik. Şehrimizin takımına sahip çıkalım' şeklinde konuştu.
Başkan Dağlı ise sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada 'Ekrem Yavaş başkanımıza bu güzel davranışından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz' sözleri ile Sındırgı Belediye başkanı Ekrem Yavaş'a teşekkür etti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Horozkentspor, Alanya Demirspor'u 5-0 mağlup ettiSPOR
Horozkentspor, Alanya Demirspor'u 5-0 mağlup etti
Dicleli öğrencilerin bilek güreşi başarısıSPOR
Dicleli öğrencilerin bilek güreşi başarısı
Buldan'da voleybolun şampiyonları belli olduSPOR
Buldan'da voleybolun şampiyonları belli oldu
Başkan Şahin: 'Bilecikspor'un yeri kesinlikle 3 Lig veya daha üst ligler'SPOR
Başkan Şahin: 'Bilecikspor'un yeri kesinlikle 3. Lig veya daha üst ligler'

EN ÇOK OKUNANLAR

17 Şubat Pazartesi Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 17 Şubat Pazartesi Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatlarıSamsunspor'da kongre günü ertelendi Samsunspor'da kongre günü ertelendiSamsun'da kargodan gelen paketten çıkan şok etti! Samsun'da kargodan gelen paketten çıkan şok etti!Samsun'da rekor cezaya beraat kararı verildi Samsun'da rekor cezaya beraat kararı verildiSamsunlu aile çaresiz durumda Samsunlu aile çaresiz durumdaSamsun'da kaza! Samsun'da kaza!İSVİÇRE'NİN UTANÇ BELGESİ: VERDİNGKİNDER ve HEIDI İSVİÇRE'NİN UTANÇ BELGESİ: VERDİNGKİNDER ve HEIDISamsun'da torbacı karı-koca gözaltında Samsun'da torbacı karı-koca gözaltındaSamsun'da kapıcılardan örnek davranış Samsun'da kapıcılardan örnek davranışSamsunlulara uyarı! Son 10 gün Samsunlulara uyarı! Son 10 gün
SIRADAKİ HABER