HaberlerSamsunSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'den Atakum'a müjde

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'den Atakum'a müjde - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum ilçesine kütüphane müjdesi verdi.

+
-
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'den Atakum'a müjde

Samsun  Büyükşehir Belediye Meclisi 2020 Yılı 4. Birleşimi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir  başkanlığında Cumhuriyet Meydanı'ndaki Meclis Toplantı Salonu'nda yapıldı.

Meclis toplantısında Atakum ilçesinde bulunan Türk-İş Eğitim Merkezi Sosyal Tesisleri'nin bulunduğu alan kütüphane olarak kullanılmak üzere kültürel tesis alanı kullanımına dönüştürüldü.

Konu hakkında konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum ilçesine kütüphane müjdesi vererek, 'Bir kütüphane üniversiteye yeni yapıldı. Bir de bildiğiniz gibi bizim yeni binası yapılan Gazi Halk Kütüphanesi var. Nüfusumuz arttı ama raylı sistemin gidip gelme noktasında burası çok güzel bir yer. İnşallah Türkiye'nin en iyi kütüphanelerinden bir tanesini şehrimize Atakum'umuza kazandırmak üzere alınan bir karardır' dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da Fırat Yılmaz Çakıroğlu anıldıSAMSUN HABER
Samsun'da Fırat Yılmaz Çakıroğlu anıldı
Başkan Kılıç: 'Engelli kardeşlerimize desteğimiz sürecek'SAMSUN HABER
Başkan Kılıç: 'Engelli kardeşlerimize desteğimiz sürecek'
Samsun'da ekipler alarma geçti!SAMSUN HABER
Samsun'da ekipler alarma geçti!
Samsun'da tarihi eser operasyonu! SAMSUN HABER
Samsun'da tarihi eser operasyonu!

EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa FK'li spor yorumcusu alay konusu oldu Manisa FK'li spor yorumcusu alay konusu olduSamsunspor taraftarı yalnız bırakmadı Samsunspor taraftarı yalnız bırakmadıSamsunspor'da 35 Yıllık Rekor Kırılacak Mı? (Özel haber) Samsunspor'da 35 Yıllık Rekor Kırılacak Mı? (Özel haber)Gökhan Alsan Formunda Gökhan Alsan FormundaYüksel Yıldırım adaylığını açıkladı! Yüksel Yıldırım adaylığını açıkladı!Samsunspor Kırklarelispor maçının hakemi belli oldu! Samsunspor Kırklarelispor maçının hakemi belli oldu!Yüksel Yıldırım'dan taraftarlara açıklama Yüksel Yıldırım'dan taraftarlara açıklama20 Şubat Perşembe Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 20 Şubat Perşembe Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatlarıTeoman Taş'ın Ailesine Dergi Teoman Taş'ın Ailesine DergiSamsun'da ekipler alarma geçti! Samsun'da ekipler alarma geçti!
SIRADAKİ HABER