HaberlerKastamonuŞener, Ankara'da düzenlenen 'TOBB İştiraklerini Tanıtma' toplantısına katıldı

Şener, Ankara'da düzenlenen 'TOBB İştiraklerini Tanıtma' toplantısına katıldı - Kastamonu Haberleri

TOBB Kastamonu İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkan Yardımcıları Bengi Şener, Ankara'da düzenlenen 'TOBB İştiraklerini Tanıtmak, Genel Ekonomik Gelişmeler ve Türk Dış Politikası' konulu seminere katıldı.

+
-
Şener, Ankara'da düzenlenen 'TOBB İştiraklerini Tanıtma' toplantısına katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Ankara'da TOBB Sosyal Tesislerinde 'TOBB İştiraklerini Tanıtmak, Genel Ekonomik Gelişmeler ve Türk Dış Politikası' konulu seminer gerçekleştirildi. Seminere Kastamonu'dan TOBB Kastamonu İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkan Yardımcıları Bengi Şener ile birlikte yönetim kurulundan Münevver Mehpare Abacı ve Goncagül Keloğlu da katıldı. Ankara'da gerçekleştirilen seminerde konuşan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, bilgilendirme seminerlerinin camiayı ve TOBB'u tanımak için çok güzel bir fırsat olduğunu söyledi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Ege büyük balkon istiyor, Doğu'ya tek mutfak yetmiyorEKONOMİ
Ege büyük balkon istiyor, Doğu'ya tek mutfak yetmiyor
AK Parti'li Başkandan, TMO'nun fındık satışını eleştirenlere tepkiEKONOMİ
AK Parti'li Başkandan, TMO'nun fındık satışını eleştirenlere tepki
Siemens Türkiye, İTÜ Kariyer Zirvesi'nde gençlerle buluştuEKONOMİ
Siemens Türkiye, İTÜ Kariyer Zirvesi'nde gençlerle buluştu
19 Şubat Çarşamba Samsun'da Dolar ve Euro ne kadarEKONOMİ
19 Şubat Çarşamba Samsun'da Dolar ve Euro ne kadar?

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'un muhtemel ilk 11'i Samsunspor'un muhtemel ilk 11'iLider Samsunspor Üç Puan Peşinde Lider Samsunspor Üç Puan PeşindeTrafiğe açılan Çiftlik Caddesi'nde esnafın durumu ne? Trafiğe açılan Çiftlik Caddesi'nde esnafın durumu ne?Samsun'da gözyaşlarını tutamadı Samsun'da gözyaşlarını tutamadıSamsunspor Amed SF maçı canlı yayın nasıl izlenir? Samsunspor Amed SF maçı canlı yayın nasıl izlenir?19 Şubat Çarşamba Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 19 Şubat Çarşamba Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatlarıTaraftarlar Derneği Baro Başkanı Han'ı da onursal üye yaptı Taraftarlar Derneği Baro Başkanı Han'ı da onursal üye yaptıDerbinin en deneyimlisi Muslera Derbinin en deneyimlisi MusleraBarış Erbek Okullar arası Güreş'te Türkiye Şampiyonu Oldu Barış Erbek Okullar arası Güreş'te Türkiye Şampiyonu OlduDortmund avantajı kaptı Dortmund avantajı kaptı
SIRADAKİ HABER