HaberlerMersinMersin Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 2020 yılı projeleri belirlen

Mersin Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 2020 yılı projeleri belirlen - Mersin Haberleri

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü, Mersin Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklığında bu yıl yapılacak projeler belirlendi.

+
-
Mersin Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 2020 yılı projeleri belirlen

Mersin Üniversitesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl hayata geçirilecek projeler, düzenlenen toplantıyla belirlendi. Toplantıya Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Adnan Boyacı, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade ve İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca katıldı.
Toplantıda konuşan Rektör Çamsarı, 'Mersin ilinin bakanlığımızca eğitimle ilgili farklı projelerde pilot bölge olarak değerlendirilmesi, hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin eğitimi açısından çok değerli. Mersin Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezimiz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordinasyonlu çalışıp bu projeleri Mersin'e kazandırmaktan gurur duyacaktır' dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Bilecik'te yaşanan trafik kazasında 1 kişi yaralandıGÜNDEM
Bilecik'te yaşanan trafik kazasında 1 kişi yaralandı
Muş'ta terör operasyonu: 28 gözaltıGÜNDEM
Muş'ta terör operasyonu: 28 gözaltı
BTM-Üniversite işbirliğiGÜNDEM
BTM-Üniversite işbirliği
Diyarbakır'da hasta taşıyan ambulans kaza yaptı: 5 yaralıGÜNDEM
Diyarbakır'da hasta taşıyan ambulans kaza yaptı: 5 yaralı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'un muhtemel ilk 11'i Samsunspor'un muhtemel ilk 11'iLider Samsunspor Üç Puan Peşinde Lider Samsunspor Üç Puan PeşindeTrafiğe açılan Çiftlik Caddesi'nde esnafın durumu ne? Trafiğe açılan Çiftlik Caddesi'nde esnafın durumu ne?Samsun'da gözyaşlarını tutamadı Samsun'da gözyaşlarını tutamadıSamsunspor Amed SF maçı canlı yayın nasıl izlenir? Samsunspor Amed SF maçı canlı yayın nasıl izlenir?19 Şubat Çarşamba Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 19 Şubat Çarşamba Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatlarıTaraftarlar Derneği Baro Başkanı Han'ı da onursal üye yaptı Taraftarlar Derneği Baro Başkanı Han'ı da onursal üye yaptıDerbinin en deneyimlisi Muslera Derbinin en deneyimlisi MusleraBarış Erbek Okullar arası Güreş'te Türkiye Şampiyonu Oldu Barış Erbek Okullar arası Güreş'te Türkiye Şampiyonu OlduDortmund avantajı kaptı Dortmund avantajı kaptı
SIRADAKİ HABER