HaberlerSamsunSosyal Medya Bağımlılığı ve Mahremiyet Eğitimi Semineri

Sosyal Medya Bağımlılığı ve Mahremiyet Eğitimi Semineri - Samsun Haberleri

Samsun Bafra Halk Halk Eğitimi Merkezinde görev yapan yetişkin usta öğretici ve kursiyerlere 'Sosyal Medya Bağımlılığı ve Mahremiyet Eğitimi Semineri' verildi.

+
-
Sosyal Medya Bağımlılığı ve Mahremiyet Eğitimi Semineri

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hacı Avcı, sosyal medyanın ve mahremiyetin öneminden bahsederek, bu amaçla Bafra Halk Eğitimi Merkezi ve Bafra Rehberlik Araştırma Merkezi ile iş birliği yaparak planladıkları çalışmaya destek verenlere teşekkür etti.
Avcı'nın konuşmasının ardından Rehberlik Araştırma Merkezi Rehber Öğretmenleri Fatma Kübra Köse, Leyla Deniz Uygur Yolçun, Suat Gür ve Faruk Gülşen'in yaptığı bilgilendirmeler ve sunumlar usta öğretici ve kursiyerler tarafından ilgiyle izlendi.
İki bölüm halinde verilen sunumda sabah bölümünde kadın usta öğreticiler ve yetişkin kursiyerler, öğleden sonraki bölümde de erkek usta öğreticiler bilgilendirildi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da hayvan vahşeti!SAMSUN HABER
Samsun'da hayvan vahşeti!
Berber ve kuaförlere 'hijyen' semineriSAMSUN HABER
Berber ve kuaförlere 'hijyen' semineri
Samsun'da hırsızlık zanlısı tutuklandıSAMSUN HABER
Samsun'da hırsızlık zanlısı tutuklandı
Samsun'da önce polisten kaçtı, sonra saldırdı!SAMSUN HABER
Samsun'da önce polisten kaçtı, sonra saldırdı!

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarına müjde; Canlı Yayın Var! Samsunspor taraftarına müjde; Canlı Yayın Var!Ertuğrul Sağlam'dan basın açıklaması Ertuğrul Sağlam'dan basın açıklamasıKontrol Ertuğrul Sağlam'da Kontrol Ertuğrul Sağlam'daSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsunspor'a destek büyüyor Samsunspor'a destek büyüyorYüksel Yıldırım: 'Lider olunmaz,doğulur' Yüksel Yıldırım: 'Lider olunmaz,doğulur'Samsun'da pompalı tüfekle iş yeri kurşunlama Samsun'da pompalı tüfekle iş yeri kurşunlama Samsunspor son hazırlıklarını tamamladı Samsunspor son hazırlıklarını tamamladı18 Şubat Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 18 Şubat Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları Samsunspor'da cezalı Caner Arıcı'nın yerine sağ bekte kim olacak? Samsunspor'da cezalı Caner Arıcı'nın yerine sağ bekte kim olacak?
SIRADAKİ HABER