HaberlerOrduKumrulu gençlere spor malzemesi desteği

Kumrulu gençlere spor malzemesi desteği - Ordu Haberleri

Ordu'nun Kumru ilçesinde spor yapan gençlere, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gönderilen spor malzemelerinin teslimi gerçekleşti.

+
-
Kumrulu gençlere spor malzemesi desteği

Gençlik ve Spor Bakanlığı imkanı ile alınan spor malzemeleri, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç tarafından Kumru ilçe Davut Yılmaz Spor Salonunda sporculara ve okul müdürlerine takdim edildi. Gençlerin spora yönelmelerini sağlamak ve kendilerini geliştirmek adına yürütülen kampanya kapsamda öğrenciler, emeği geçenlere teşekkür etti.
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, gençlerin yeni spor malzemelerini takdim etmenin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, 'Kumru ilçemiz gençleri için Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından gönderilen spor malzemelerini sporcularımıza ve okul müdürlerimize Milli Eğitim Müdürümüz ile birlikte teslim ediyoruz. Desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na ve bakanlığımız yöneticilerine teşekkür ederim. Malzemelerimiz gençlerimize hayırlı olsun' dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
TOKİ'nin kura çekim tarihi belli olduGÜNDEM
TOKİ'nin kura çekim tarihi belli oldu
Trafik kazası! Çok sayıda yaralıGÜNDEM
Trafik kazası! Çok sayıda yaralı
Kosova'da ailesini katleden polis intihar ettiGÜNDEM
Kosova'da ailesini katleden polis intihar etti
Trafik kazasında hayatını kaybeden aynı aileden 4 kişi toprağa verildiGÜNDEM
Trafik kazasında hayatını kaybeden aynı aileden 4 kişi toprağa verildi

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarına müjde; Canlı Yayın Var! Samsunspor taraftarına müjde; Canlı Yayın Var!Ertuğrul Sağlam'dan basın açıklaması Ertuğrul Sağlam'dan basın açıklamasıKontrol Ertuğrul Sağlam'da Kontrol Ertuğrul Sağlam'daSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsunspor'a destek büyüyor Samsunspor'a destek büyüyorYüksel Yıldırım: 'Lider olunmaz,doğulur' Yüksel Yıldırım: 'Lider olunmaz,doğulur'Samsun'da pompalı tüfekle iş yeri kurşunlama Samsun'da pompalı tüfekle iş yeri kurşunlama Samsunspor son hazırlıklarını tamamladı Samsunspor son hazırlıklarını tamamladı18 Şubat Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 18 Şubat Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları Samsunspor'da cezalı Caner Arıcı'nın yerine sağ bekte kim olacak? Samsunspor'da cezalı Caner Arıcı'nın yerine sağ bekte kim olacak?
SIRADAKİ HABER