SON DAKİKA

Samsun'da tramvay yayaya çarptı
<>
HaberlerSivasÜnlü teknik direktör müzik klipinde rol aldı

Ünlü teknik direktör müzik klipinde rol aldı - Sivas Haberleri

Teknik Direktör Bülent Uygun, Sivaslı şarkıcı Ender Emek’in seslendirdiği “Resmini öptüm de yattım” isimli klipte rol aldı.

+
-
Ünlü teknik direktör müzik klipinde rol aldı

Sivaslı genç sanatçı Ender Emek, sözlerini Aşkın Tuna’nın yazdığı, müziği Selami Sel’e ait olan ve yıllar önce Cengiz Kurtoğlu’nun yorumladığı “Resmini öptüm de yattım” isimli eseri yeniden yorumladı. Genç sanatçının çektirdiği klibinde ünlü teknik direktör Bülent Uygun da rol aldı. Uygun’un klipteki asker selamı, sınır ötesinde devam eden operasyonlarda görev alan Mehmetçiğe destek olarak değerlendirildi.
Klip yayınlanmaya başlamasının ardından müzik severlerin beğenisini topladı. Çalışması ve klipi hakkında açıklama yapan Ender Emek, “Dün gece resmini öptüm de yattım, herkesin bildiği bir parça. Yaklaşık 30 yıl önce Cengiz Kurtoğlu’nun seslendirdiği bir parça. Sözü Aşkın Tuna ve müziği Selamı Sel’e ait olan bir parça. Güzel tepkiler aldık. Klibimize teknik direktör Bülent Uygun ve gencinden yaşlısına birçok kişi bize destek verdi. Teknik direktörümüz Bülent Uygun klipte asker selamı verdi. Çok beğeni gördü, sağolsun” dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
10 Burda AVMden sömestr boyunca eğlenceli etkinliklerMAGAZİN
10 Burda AVM’den sömestr boyunca eğlenceli etkinlikler
Üsküdarda konser veren Irmak Arıcıdan yeni şarkı mesajıMAGAZİN
Üsküdar’da konser veren Irmak Arıcı’dan yeni şarkı mesajı
Sosyal medyadan tanışıp evlendiği eşi yine sosyal medyadan başkasına kaçtıMAGAZİN
Sosyal medyadan tanışıp evlendiği eşi yine sosyal medyadan başkasına kaçtı
Ünlü menajer Kayseri Pastırmasına hayran kaldıMAGAZİN
Ünlü menajer Kayseri Pastırmasına hayran kaldı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a beklenen kar geldi Samsun'a beklenen kar geldiMalatya’da trafik kazası: 2 yaralı Malatya’da trafik kazası: 2 yaralıKız kaçırma kovalamacasında kaza yapan uzman çavuş, linç girişiminden havaya ate Kız kaçırma kovalamacasında kaza yapan uzman çavuş, linç girişiminden havaya ateKütahya’da zincirleme trafik kazası: 4 yaralı Kütahya’da zincirleme trafik kazası: 4 yaralıVan’da trafik kazası; 1 yaralı Van’da trafik kazası; 1 yaralıBuzlanma kazaları beraberinde getirdi Buzlanma kazaları beraberinde getirdiTeoman Taş'sız Geçen 12 Yıl Teoman Taş'sız Geçen 12 YılNebiyan Dağı'nda kızak keyfi Nebiyan Dağı'nda kızak keyfiKapiz: ”Aylık 70 Bin lira gelir, 180 Bin lira giderimiz var” Kapiz: ”Aylık 70 Bin lira gelir, 180 Bin lira giderimiz var”Atık şişeleri dönüştürerek dünyaya pazarlıyor Atık şişeleri dönüştürerek dünyaya pazarlıyor
SIRADAKİ HABER