SON DAKİKA

Samsun'da tramvay yayaya çarptı
<>
HaberlerİstanbulKoalay.com en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi arasında

Koalay.com en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi arasında - İstanbul Haberleri

Her yıl Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği ‘Deloitte Teknoloji Fast 50’ 2019 sonuçları açıklandı. Listede sigortacılık sektöründen yer alan tek şirket, online sigorta karşılaştırma platformu Koalay.com oldu.

+
-
Koalay.com en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi arasında

Sigorta şirketlerinin sunduğu trafik, kasko ve DASK başta olmak üzere sigorta tekliflerini ve kapsamlarını anlık olarak karşılaştırma imkanı sunan Koalay.com, Deloitte tarafından 2019 yılın en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi arasında gösterildi. Gerçekleştirilen törende tüm ekip arkadaşları adına ödülü aldığını belirten Koalay.com Yönetim Kurulu Üyesi ve CTO’su Şahin Utar, “4 sene içerisinde adetsel olarak self-servis online bireysel poliçe üretiminde 200 kat, toplam bireysel prim üretiminde ise 60 kattan fazla büyüme gösterdik. Kendimizi daima bir teknoloji şirketi olarak konumlandırıyor, değerleri ve stratejilerimizi bunun üzerine kuruyoruz. Bu ödülü teknolojiye yaptığımız yatırıma ve müşteri faydasına odaklı çalışmalarımıza borçluyuz” ifadelerini kullandı.
Ödül töreni vesilesiyle açıklamalarda bulunan Koalay.com Yönetim Kurulu Üyesi Llewelyn Padiachy ise, “2019 yılı içerisinde tamamlanan birleşmeler sonrası Koalay.com’un Türk girişimcilerine ek olarak, artık 3 farklı ülkeden 3 büyük hissedarı var. Bu yatırım ve birleşmelerle hedeflerimize daha büyük bir güçle ilerlerken, yatırımcılarımızın çalışanlara desteği ve Türkiye’ye olan uzun vadeli inançlarıyla çok daha büyük dönüşümler başarmaya kararlıyız” dedi.
2015 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Koalay.com, 2019 yılının Mart ayında finansal karşılaştırma platformu Hesapkurdu.com ile aynı çatı altında birleşti. Bu birleşmeyle birlikte 40 banka ve sigorta şirketi, her ay Koalay.com ve Hesapkurdu.com üzerinden 4 milyon kullanıcıya hizmet veriyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Serbest piyasada döviz fiyatlarıEKONOMİ
Serbest piyasada döviz fiyatları
Kutluğ Ataman'a yılın en iyi işvereni ödülüEKONOMİ
Kutluğ Ataman'a yılın en iyi işvereni ödülü
Borsa günü düşüşle tamamladıEKONOMİ
Borsa günü düşüşle tamamladı
Serbest piyasada altın fiyatlarıEKONOMİ
Serbest piyasada altın fiyatları

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a beklenen kar geldi Samsun'a beklenen kar geldiMalatya’da trafik kazası: 2 yaralı Malatya’da trafik kazası: 2 yaralıKütahya’da zincirleme trafik kazası: 4 yaralı Kütahya’da zincirleme trafik kazası: 4 yaralıKız kaçırma kovalamacasında kaza yapan uzman çavuş, linç girişiminden havaya ate Kız kaçırma kovalamacasında kaza yapan uzman çavuş, linç girişiminden havaya ateVan’da trafik kazası; 1 yaralı Van’da trafik kazası; 1 yaralıBuzlanma kazaları beraberinde getirdi Buzlanma kazaları beraberinde getirdiKapiz: ”Aylık 70 Bin lira gelir, 180 Bin lira giderimiz var” Kapiz: ”Aylık 70 Bin lira gelir, 180 Bin lira giderimiz var”Nebiyan Dağı'nda kızak keyfi Nebiyan Dağı'nda kızak keyfiAtık şişeleri dönüştürerek dünyaya pazarlıyor Atık şişeleri dönüştürerek dünyaya pazarlıyorKayak merkezi yolunda kaza: 1 ölü Kayak merkezi yolunda kaza: 1 ölü
SIRADAKİ HABER