SON DAKİKA

Samsunspor'da Bahattin Köse krizi sona erdi
<>
HaberlerMüge Anlı SamsunMüge Anlı; ' Ecrin Kurnaz'ı dört kişiden biri öldürdü'

Müge Anlı; ' Ecrin Kurnaz'ı dört kişiden biri öldürdü' - Müge Anlı Samsun Haberleri

Müge Anlı, Samsun'da kaybolduktan 22 gün sonra cesedi bulunan Ecrin Kurnaz için; '' Köyde çocuğu öldürebilecek dört yetişkin var. Dördünden birisi öldürmüş işte'' dedi.

+
-
Müge Anlı; ' Ecrin Kurnaz'ı dört kişiden biri öldürdü'
Müge Anlı; ' Ecrin Kurnaz'ı dört kişiden biri öldürdü'

Ecrin Kurnaz haberleri: ATV  ekranlarında gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert 'te bugün Karadeniz'de yaşanan bir olay gündeme geldi. Ardından Ecrin Kurnaz  konusuna değinen Müge Anlı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Rize 'nin Güneysu  ilçesinde kaybolan 57 yaşındaki Alzheimer Hastası İlyas Kar 'ın nerede olduğuna dair bir iz bulunamadı.

İlyas Bey'e şiddet gösterdiği öne sürülen aile, iddiaları canlı yayında yanıtlarken, Müge Anlı Samsun 'un Vezirköprü  ilçesinde kaybolduktan 22 gün sonra cesedi bulunan Ecrin Kurnaz  olayına da değindi.

KARADENİZ'DE KAYIP OLAYLARI SIKINTILI 

Müge Anlı Karadeniz  kayıplarının sıkıntılı olduğunu dile getirerek; '' Karadeniz bitki örtüsünden dolayı, gitti mi, düştü mü, noldu ? Emin olamıyor insan. Birisi bir yere gömse ağaçların arasından bulunması zor''  açıklamasında bulundu.

Samsun 'un Vezirköprü  ilçesinde öldürülen Ecrin bebeğin katilinin de etrafta olduğunu söyleyen Müge Anlı, '' Zaten köyde çocuğu öldürebilecek dört yetişkin var'' dedi.

KÖYDE ÇOCUĞU ÖLDÜREBİLECEK 4 KİŞİ VAR 

Müge Anlı ;'' Noldu bak Ecrin bebek , herkes dışarda. Kardeşim zaten köyde çocuğu öldürebilecek dört yetişkin var. Dördünden birisi öldürmüş işte. Buda böyle sıkıntılı bir iş yani.Karadeniz'de yaşamak da gerçekten bu anlamda zor'' dedi.

Haber: Kübra ÖKSÜZ 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER