SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da ateşli piknik yapmak yasaklandı
< >
HaberlerSAMSUN HABER5 Ocak Pazar Samsun'da namaz saatleri

5 Ocak Pazar Samsun'da namaz saatleri

+
-
5 Ocak Pazar Samsunda namaz saatleri
5 Ocak Pazar Samsun'da namaz saatleri

Diyanet Başkanlığının yayınladığı Samsun Namaz vakitleri. Samsun Sabah namazı kaçta okunuyor? Samsun Öğlen ve ikindi namazı saat kaçta okunuyor? Samsun Akşam ve yatısı Namazı Saat kaçta okunuyor? Samsun Akşam namazı saat kaçta? Samsun sabah namazı saat kaçta? Samsun öğlen namazı saat kaçta? 5 Ocak Pazar Samsun'da namaz saatleri

Diyanet İşleri Başkanlığı ’nın güneşin doğma ve batma zamanlarına göre ayarladıkları namaz saatleri şehirden şehre değişiklik gösteriyor.

Peki Samsun sabah namazı saat kaçta? Samsun öğlen namazı  saat kaçta? 5 Ocak Pazar Samsun 'da namaz saatleri 

5 OCAK PAZAR SAMSUN NAMAZ SAATLERİ 

Samsun Sabah Namazı vakti : 06:22 

Samsun Öğlen Namazı vakti : 12:47 

Samsun İkindi Namazı vakti : 15:06 

Samsun Akşam Namazı vakti : 17:26 

Samsun Yatsı Namazı vakti : 18:53 

Eğer İslâm'ı tek kelime ile anlatmamız istenseydi ona "namaz " diyebilirdik. Allah Resulü de namaz ı, "dinin orta direği" olarak nitelendirdi. Namaz, İslâm'ın en önde gelen şiârıdır. O hâlde, namaza ehemmiyet vermek ve ona büyük bir azimle devam etmek son derece önemlidir. Bunun için de Resûlullah, vasiyetinde namaz üzerinde ısrarla durmuştu.

5 Ocak Pazar Samsun namaz saatleri 

Diyanat İşleri Başkanlığı nın güneşin doğma ve batma zamanlarıan göre ayarladıkları namaz saatleri şehirden şehire değişiklik gösteriyor.

Samsun genelinde sıkca arattığı sorular Samsun Sabah namazı  kaçta? Öğlen Namazı kaçta okunuyor? Samsun ikindi namazı vakti? Samsun Akşam Namazı saat kaçta ? Samsun Yatsı ezanı saat kaçta okunuyor? sürekli takip ediyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER