SON DAKİKA

Samsunspor'da Dernek Kongre Kararı Aldı
<>
HaberlerAltın FiyatlarıSamsun'da altın ne kadar? 31 Aralık Salı altın fiyatları son durum

Samsun'da altın ne kadar? 31 Aralık Salı altın fiyatları son durum - Altın Fiyatları Haberleri

31 Aralık Salı Samsun'da altın fiyatları ne kadar? Altın fiyatları yükseldi mi? Gram altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? İşte Samsun'da güncel altın fiyatları

+
-
Samsun'da altın ne kadar? 31 Aralık Salı altın fiyatları son durum

Altın fiyatları: Samsun 'da altın fiyatları  ne kadar? Altın fiyatları yükseldi mi? Gram altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? İşte Samsun'da güncel altın fiyatları..

31 Aralık Salı Samsun'da altın fiyatları ne kadar? Altın fiyatları yükseldi mi? Gram altın  ne kadar? çeyrek altın  ne kadar ? İşte Samsun'da güncel altın fiyatları ..

Samsun'da altın fiyatları ne kadar ? Altın fiyatları yükseldi mi? Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? İşte Samsun'da güncel altın fiyatları ...

Yatırım yapmayı düşünen veya sevdiklerine hediye olarak almayı düşünen vatandaşlar kuyumculara gitmeden önce altın fiyatları ne kadar sorunu merak ediyor.

SAMSUN'DA ALTIN FİYATLARI NE KADAR? 

Samsun'da altın fiyatları ne kadar oldu ? Çeyrek altın ne kadar? Yarım altın ne kadar ? Altın yükselişte mi? İşte 31 Aralık Salı Samsun'da altın fiyatları ne kadar? Altın fiyatları yükseldi mi? Gram altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? İşte Samsun'da güncel altın fiyatları..

Samsun'da altın fiyatları ne kadar? Altın fiyatları yükseldi mi? Gram altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? İşte Samsun'da güncel altın fiyatları..

Samsun'da altın fiyatları ne kadar? Altın fiyatları yükseldi mi? Gram altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? İşte Samsun'da güncel altın fiyatları. .. Samsun'da altın fiyatları  ne kadar? Altın fiyatları yükseldi mi? Gram altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar ? İşte Samsun'da güncel altın fiyatları  ... altın fiyatları ...

GRAM ALTIN NE KADAR? 

ALIŞ:291,14
SATIŞ: 291,20

22 AYAR BİLEZİK NE KADAR? 

ALIŞ: 264,00
SATIŞ:266,50

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR? 

ALIŞ: 1.916,00
SATIŞ: 1.945,00

YARIM ALTIN NE KADAR? 

ALIŞ:922,03
SATIŞ: 945,86

ÇEYREK ALTIN NE KADAR? 

ALIŞ: 462,46
SATIŞ: 472,93

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER