SON DAKİKA

Samsun'da dev operasyon: 11 tutuklama
<>
HaberlerSamsunsporYüksel Yıldırım harekete geçiyor Şimdi Çorum polisi düşünsün

Yüksel Yıldırım harekete geçiyor Şimdi Çorum polisi düşünsün - Samsunspor Haberleri

Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım Çorum'da yaşanan olayları hukuki boyuta taşıyacak. Ayrıca gazdan etkilenen çocukları da bir sonraki maçta misafir olarak ağırlayacak.

+
-
Yüksel Yıldırım harekete geçiyor Şimdi Çorum polisi düşünsün
Yüksel Yıldırım harekete geçiyor Şimdi Çorum polisi düşünsün

Dün oynanan Yeni Çorumspor  – Samsun spor karşılaşmasında Çorum’da yaşanan talihsiz olaylar nedeniyle Samsunspor A.Ş  Başkanı Yüksel Yıldırım  Çorum İl Emniyet Müdürlüğü ve maçta görevli polisler hakkında suç duyurusunda bulunulacak.

Yıldırım ayrıca Çorum maçına gidip gaza maruz kalan çocukları da bir sonraki maçta misafir olarak ağırlayacak.

Yıldırım bu konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından şu açıklamaları yaptı: Çorum'a giden diğer tüm çocukları haftaya oynayacağımız maça kulüp olarak misafirimiz davet ediyoruz. Bu Şehrin çocukları Samsunsporludur... Kenetlenmek içln tam bir doğru zaman. Haftaya maçta görüşmek dileğiyle...


Avukatlarımız aracılığıyla işlemlere hemen başlıyoruz. Tek başıma her yerde savaş veremem. Yakın zamanda her şeyi yoluna sokacağım. Söz veriyorum. Yolumuz uzun ve dikenli. Bunu zaman geçtikçe çok daha iyi anlıyoruz. Allah Samsunspor'umuzun ve taraftarımızın yardımcısı olsun

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Tanimassiniz286 gün önce
COKDA AYIP ETMISLER.POLISI VE CORUMLULAR BAŞKAN BENIDE YAZ.DAVACIYIM.POLISLERDEN VE VORUMLULARDAN SAVAŞA GELMEDIK E E.SIZDE GELCEKSINIZ .ALOOOO MAÇA GELDIK CORUMU ALMAYA DIYIL.YAZIKLAR OLSUN POLISINIZEDE HALKINIZADA.
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER