HaberlerNamaz Saatleri6 Aralık Cuma Samsun'da namaz saatleri, cuma ezanı kaçta?

6 Aralık Cuma Samsun'da namaz saatleri, cuma ezanı kaçta? - Namaz Saatleri Haberleri

Diyanet Başkanlığının yayınladığı Samsun Namaz vakitleri. Samsun Sabah namazı kaçta okunuyor? Samsun Öğlen ve ikindi namazı saat kaçta okunuyor? Samsun Akşam ve yatısı Namazı Saat kaçta okunuyor? Samsun Akşam namazı saat kaçta? Samsun sabah namazı saat kaçta? Samsun öğlen namazı saat kaçta? 6 Aralık Cuma Samsun'da namaz saatleri

+
-
6 Aralık Cuma Samsun'da namaz saatleri, cuma ezanı kaçta?

Diyanet İşleri Başkanlığı  ’nın güneşin doğma ve batma zamanlarına göre ayarladıkları namaz saatleri şehirden şehre değişiklik gösteriyor.

6 ARALIK CUMA SAMSUN NAMAZ SAATLERİ 

Samsun Sabah Namazı vakti : 06:06 

Samsun Öğlen Namazı vakti : 12:32 

Samsun İkindi Namazı vakti : 14:52 

Samsun Akşam Namazı vakti : 17:12 

Samsun Yatsı Namazı vakti : 18:39 

Eğer İslâm'ı tek kelime ile anlatmamız istenseydi ona "namaz " diyebilirdik. Allah Resulü de namazı, "dinin orta direği" olarak nitelendirdi. Namaz, İslâm'ın en önde gelen şiârıdır. O hâlde, namaza ehemmiyet vermek ve ona büyük bir azimle devam etmek son derece önemlidir. Bunun için de Resûlullah, vasiyetinde namaz üzerinde ısrarla durmuştu.

6 Aralık Cuma  Samsun namaz saatleri 

Diyanat İşleri Başkanlığı nın güneşin doğma ve batma zamanlarıan göre ayarladıkları namaz saatleri şehirden şehire değişiklik gösteriyor.

Samsun genelinde sıkca arattığı sorular Samsun Sabah namazı kaçta? Öğlen Namazı kaçta okunuyor? Samsun ikindi namazı vakti? Samsun Akşam Namzı saat kaçta ?  Samsun Yatsı ezanı saat kaçta okunuyor? sürekli takip ediyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Deveci: 'Türkiye'nin umudunu taşıyabilme sorumluluğumuz var'SAMSUN HABER
Deveci: 'Türkiye'nin umudunu taşıyabilme sorumluluğumuz var'
Samsun'dan Gostivar'a Tarih KöprüsüSAMSUN HABER
Samsun'dan Gostivar'a Tarih Köprüsü
Doktorlar şampiyonSAMSUN HABER
Doktorlar şampiyon
Kışın da güneş gözlüğü tavsiyesiSAMSUN HABER
Kışın da güneş gözlüğü tavsiyesi

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da trafik kazası: 1 yaralı Samsun'da trafik kazası: 1 yaralıSamsunspor'da Gözler Bu İkilide Olacak Samsunspor'da Gözler Bu İkilide OlacakSamsun'da mülteci çocuklar için gönüllü oyuncak üretiyorlar Samsun'da mülteci çocuklar için gönüllü oyuncak üretiyorlarSamsun hava durumu 07. 12.2019 Cumartesi Samsun hava durumu 07. 12.2019 CumartesiHaftanın Kitabı - Zübük Haftanın Kitabı - ZübükSamsun'dan Gostivar'a Tarih Köprüsü Samsun'dan Gostivar'a Tarih Köprüsü(ÖZEL) Unkapanı Köprüsü'nde kazada yaralanan köpeğin imdadına vatandaşlar yetişt (ÖZEL) Unkapanı Köprüsü'nde kazada yaralanan köpeğin imdadına vatandaşlar yetiştTerme'de trafik kazası: 1 yaralı Terme'de trafik kazası: 1 yaralıŞehit polis memleketine uğurlandı Şehit polis memleketine uğurlandıBalıkçılık mesleğini maketlere aktardı Balıkçılık mesleğini maketlere aktardı
SIRADAKİ HABER