HaberlerKahramanmaraşHüsnü Şenlendirici'den engelli öğrencilere moral

Hüsnü Şenlendirici'den engelli öğrencilere moral - Kahramanmaraş Haberleri

Müzisyen Hüsnü Şenlendirici, bir dizi program için geldiği Kahramanmaraş'ta engelliler okulunda öğrencilerle buluştu.

+
-
Hüsnü Şenlendirici'den engelli öğrencilere moral

Onikişubat ilçesindeki 125'inci Yıl Özel Eğitim Meslek Okulu'na gelen müzisyen Hüsnü Şenlendirici, engelli öğrencilerden yoğun ilgi gördü. Okul bahçesinde öğrencilerle birlikte pasta kesen Şenlendirici, daha sonra sınıfları tek tek ziyaret ederek öğrencilere hediye dağıttı.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle okulu ziyaret eden Şenlendirici, yanında klarneti olmamasına rağmen okulu şenlendirmeyi başardı. Engelli öğrenciler ve ailelerin zorluklar içinde hayat mücadelesi verdiğini anımsatan Şenlendirici, engellilerin toplumda farkındalık oluşturması için öğrencileri ziyaret ettiğini söyledi. Şenlendirici, 'Kahramanmaraş'ta Yunus Kaya kardeşimin daveti üzerine buraya geldik. Anlamlı günde burada olmak çok güzeldir. Özellikle engelli kardeşlerimin ailelerinin yaşadığı zorluklar ve bunların farkında olmak, vatandaşların bunların bilincine yerleştirebilmek ve farkındalık oluşturabilmek için bugün burada güzel insanlarla birlikte pasta kestik. Çocuklarımızla birlikte iyi ki buradayız' diye konuştu.
Şenlendirici, engelli öğrencileri ziyareti sonrası baltayla Maraş dondurması da kesti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Ünlü sanatçı Demet Akalın Trabzon'da coşturduMAGAZİN
Ünlü sanatçı Demet Akalın Trabzon'da coşturdu
Besteci Ayça Gürsaçer arabeskçi mi oluyorMAGAZİN
Besteci Ayça Gürsaçer arabeskçi mi oluyor?
'Mucize 2 Aşk' filminin ekibi tam kadro İzmir galasına katılacakMAGAZİN
'Mucize 2 Aşk' filminin ekibi tam kadro İzmir galasına katılacak
Magazin ve sanat dünyasının Kasım ayında en çok konuşulan isimleri belirlendiMAGAZİN
Magazin ve sanat dünyasının Kasım ayında en çok konuşulan isimleri belirlendi

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da trafik kazası: 1 yaralı Samsun'da trafik kazası: 1 yaralıSamsunspor'da Gözler Bu İkilide Olacak Samsunspor'da Gözler Bu İkilide OlacakSamsun'da mülteci çocuklar için gönüllü oyuncak üretiyorlar Samsun'da mülteci çocuklar için gönüllü oyuncak üretiyorlarSamsun hava durumu 07. 12.2019 Cumartesi Samsun hava durumu 07. 12.2019 CumartesiHaftanın Kitabı - Zübük Haftanın Kitabı - ZübükSamsun'dan Gostivar'a Tarih Köprüsü Samsun'dan Gostivar'a Tarih Köprüsü(ÖZEL) Unkapanı Köprüsü'nde kazada yaralanan köpeğin imdadına vatandaşlar yetişt (ÖZEL) Unkapanı Köprüsü'nde kazada yaralanan köpeğin imdadına vatandaşlar yetiştTerme'de trafik kazası: 1 yaralı Terme'de trafik kazası: 1 yaralıBalıkçılık mesleğini maketlere aktardı Balıkçılık mesleğini maketlere aktardıŞehit polis memleketine uğurlandı Şehit polis memleketine uğurlandı
SIRADAKİ HABER