HaberlerLiv Anne Baba AtölyesiLiv anne baba atölyesi ebebeyinlere sertifikalarını verdi

Liv anne baba atölyesi ebebeyinlere sertifikalarını verdi - Liv Anne Baba Atölyesi Haberleri

Liv Hospital Samsun iki yıl önce 'Bilinçli Ebeveyn, Mutlu Bebek' mottosuyla yola çıkarak başlattığı Liv Anne Baba Atölyesi'nin Kasım ayı programını gerçekleştirdi.

+
-
Liv anne baba atölyesi ebebeyinlere sertifikalarını verdi

Liv Anne Baba Atölyesi  geçtiğimiz günlerde Sheraton Grand Samsun Otel’de düzenlendi. Atölye eğitimlerini tamamlayan ebeveynlere sertifikalar verildi.

Ebeveynleri bilinçlendirmek üzere başlatılan atölyede; Yaşam Bankası Bölge Sorumlusu Öyküm Kesgül  ‘Kordon kanı nedir? Neden saklanmalıdır?’, Dyt. Aysun İpek ‘Gebelikte sağlıklı beslenme ve süt artırıcı tarifler’, Uzm. Dr. Eren Yıldırım ‘Gebelikte egzersizler’, YOGA Eğitmeni Esma Bal, ‘Doğumda kullanılacak nefes teknikleri’, Uzm. Dr. Özen Demirbilek ‘Prenses doğum ve sezaryen doğum’, Op. Dr. Seher Sarı ‘Sağlıklı gebelik süreci’, Uzm. Dr. Harika Sönmez ‘Bebeğin ilk 1 ayı’, Uzm. Dr. Erdal Irmak ‘Bebeklerde gaz problemi’, Eğitim Hemşiresi Zeliha Aydın “Bebekler nasıl yıkanır?”, Ali Dede Oyun Atölyesi Uzm. Klinik Psikolog Hande Şafak, “Ebeveyne güvenli bağlanmada babynook uygulaması”, Bebek Uyku Danışmanı Remziye Turgut “Uyku Eğitimi”, Otelcilik ve Destek Hizmetleri Sorumlusu Büşra Sezgin ise “Liv’de doğum hizmetleri” konularında katılımcıları bilgilendirdi.


YOGA Academy Samsun, Mamsel, Ali Dede Oyun Atölyesi, Mamajoo,Radix, ByTuuba Design, Bebemed, Ceyda Kara, Rüveyda Kara, Yaşam Bankası, Femina Sağlıklı Yaşam Merkezi, Merve Temiz Organizasyon ve Bebeğimin Uykusu gibi kurumlar da atölyede stant açtı.

HAZIRLIK SÜRECİ ÇOK ÖNEMLİ 

Liv Hospital Samsun Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Anne Baba Atölyesi Koordinatörü Op. Dr. Seher Sarı, “Anne adaylarımızı bedensel ve duygusal olarak doğuma, doğum sonrası sürece ve bebeğe bilinçli bir şekilde hazırlamak istiyoruz. Anne adaylarımız kadar baba adaylarımızın da bu sürece hazırlanması bebek ve anne sağlığı açısından çok önemli. Süreç hazırlığı ise profesyonel bir biçimde olmalı. Bu yüzden Anne Baba Atölyemizde uzmanlarımız eğitim vererek ebeveynlerimizi bilgilendirdi. Atölye eğitimleri sonunda mezuniyet töreni ile anne ve babalarımıza sertifikalar verildi. Gerçekleştirdiğimiz bu önemli organizasyona destek olan herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da yaralı halde bulunan yeşil ağaçkakan koruma altına alındıSAMSUN HABER
Samsun'da yaralı halde bulunan yeşil ağaçkakan koruma altına alındı
Yaralı halde bulunan yeşil ağaçkakan koruma altına alındıSAMSUN HABER
Yaralı halde bulunan yeşil ağaçkakan koruma altına alındı
Uyuşturucu satan şahıs tutuklandıSAMSUN HABER
Uyuşturucu satan şahıs tutuklandı
Samsun'da Hastane BuluşmalarıSAMSUN HABER
Samsun'da Hastane Buluşmaları

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da Gözler Bu İkilide Olacak Samsunspor'da Gözler Bu İkilide OlacakCezaevinden bir katil daha kaçtı inşallah 2. Ceren Özdemir olayı yaşanmaz Cezaevinden bir katil daha kaçtı inşallah 2. Ceren Özdemir olayı yaşanmazSamsunspor taraftarına yapılanı Çorumlu yapmaz Samsunspor taraftarına yapılanı Çorumlu yapmazMustafa Bilik'in kaleminden... Samsun'da Bereketli Cuma'dan Kara Cumartesi'ye Mustafa Bilik'in kaleminden... Samsun'da Bereketli Cuma'dan Kara Cumartesi'yeYeni Çorumspor-Yılport Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Yeni Çorumspor-Yılport Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?Samsun'da trafik kazası: 1 yaralı Samsun'da trafik kazası: 1 yaralıCezaevinden kaçan katil Ceren Özdemir'in katili ile aynı koğuştaymış Cezaevinden kaçan katil Ceren Özdemir'in katili ile aynı koğuştaymışSamsun hava durumu 07. 12.2019 Cumartesi Samsun hava durumu 07. 12.2019 CumartesiSamsun'da mülteci çocuklar için gönüllü oyuncak üretiyorlar Samsun'da mülteci çocuklar için gönüllü oyuncak üretiyorlarSamsun'dan Gostivar'a Tarih Köprüsü Samsun'dan Gostivar'a Tarih Köprüsü
SIRADAKİ HABER