HaberlerİstanbulFujian, İstanbul'da ürünlerini tanıttı

Fujian, İstanbul'da ürünlerini tanıttı - İstanbul Haberleri

'Fujian Markaları Deniz İpek Yolunda' etkinliğinin Türkiye durağı, İstanbul Yeşilköy'de gerçekleştirildi.

+
-
Fujian, İstanbul'da ürünlerini tanıttı

Çin'in güneydoğu sahilinde yer alan Fujian Eyaleti Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen ve yabancı ekonomik ve ticari işbirliği projelerinden birisi olan 'Fujian Markaları Deniz İpek Yolunda' (Türkiye İstasyonu), 20-23 Kasım tarihleri arasında Yeşilköy'de ir fuar merkezinde gerçekleştirildi. Etkinlik, Türkiye Uluslararası Deri, Ayakkabı ve Makine Fuarının bir parçası olarak düzenlendi.
Fujian Eyaleti Ticaret Bakanlığı, Fujian Markalı Pavyonu kurarak eyaletin tüm imajını, Fujian'ın işletme ortamını, reform ve açılış sonuçlarını göstererek, eyaletin sahip olduğu markalı ürünleri sergiledi. Ayrıca, kurumsal ürün sergi alanı da düzenlenerek deri, ayakkabı materyalleri, makine ve diğer sektörlerdeki temsili çalışmalarıyla birlikte toplam 29 marka katılım gösterdi.
Ayrıca etkinlik kapsamında özel bir ekonomik ve ticari eşleştirme toplantısı da gerçekleştirildi. 20'den fazla seçili Fujian ve Türk şirketlerinin temsilcileri, tedarikçiler ve alıcılar toplantıya katıldı. Toplantıda, Fujian'ın yatırım ve ticari ortamı, Fujian markalı ürünlerin tanıtımı yapıldı. Türk alıcılara yüksek kaliteli Fujian tedarikçileriyle bire bir görüşme fırsatı sunuldu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
2020 asgari ücret zammı için 3 formülEKONOMİ
2020 asgari ücret zammı için 3 formül
Tek kişilik açlık sınırı açıklandı! Asgari ücretlilerin vay halineEKONOMİ
Tek kişilik açlık sınırı açıklandı! Asgari ücretlilerin vay haline
Borsa günü 110 bini aştıEKONOMİ
Borsa günü 110 bini aştı
İzmit Belediyesi'nden memura kümülatif yüzde 28 zamEKONOMİ
İzmit Belediyesi'nden memura kümülatif yüzde 28 zam

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da korkunç kaza! Feci şekilde can verdi Samsun'da korkunç kaza! Feci şekilde can verdiİrfan Can golünü attı, asker selamı verdi İrfan Can golünü attı, asker selamı verdiBaşakşehir, Almanya'da tarih yazdı Başakşehir, Almanya'da tarih yazdıMedipol Başakşehir'den Avrupa'da büyük başarı Medipol Başakşehir'den Avrupa'da büyük başarıMedipol Başakşehir'den Avrupa'da büyük başarı Medipol Başakşehir'den Avrupa'da büyük başarıTrabzonspor yurda döndü Trabzonspor yurda döndü
SIRADAKİ HABER