HaberlerAltın FiyatlarıSamsun'da altın ne kadar? 10 Kasım Pazar Altın fiyatları son durum

Samsun'da altın ne kadar? 10 Kasım Pazar Altın fiyatları son durum - Altın Fiyatları Haberleri

10 Kasım Pazar Samsun'da altın fiyatları ne kadar? Altın fiyatları yükseldi mi? Gram altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? İşte Samsun'da güncel altın fiyatları..

+
-
Samsun'da altın ne kadar? 10 Kasım Pazar Altın fiyatları son durum

10 Kasım Pazar Samsun 'da altın fiyatları ne kadar? Altın fiyatları yükseldi mi? Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? İşte Samsun'da güncel altın fiyatları...

Yatırım yapmayı düşünen veya sevdiklerine hediye olarak almayı düşünen vatandaşlar kuyumculara gitmeden önce altın fiyatları ne kadar sorunu merak ediyor.

SAMSUN'DA ALTIN FİYATLARI NE KADAR? 

Samsun'da altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar? Yarım altın ne kadar? Altın yükselişte mi? İşte 10 Kasım Pazar Samsun'da altın fiyatları ne kadar? Altın fiyatları yükseldi mi? Gram altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? İşte Samsun'da güncel altın fiyatları... Samsun'da altın fiyatları ne kadar? Altın fiyatları yükseldi mi? Gram altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? İşte Samsun'da güncel altın fiyatları... altın fiyatları ...

GRAM ALTIN NE KADAR? 

ALIŞ:270,32
SATIŞ: 270,36

22 AYAR BİLEZİK NE KADAR? 

ALIŞ: 246,00
SATIŞ:248,50

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR? 

ALIŞ: 1.796,00
SATIŞ: 1.823,00

YARIM ALTIN NE KADAR? 

ALIŞ: 864,07
SATIŞ: 886,42

ÇEYREK ALTIN NE KADAR? 

ALIŞ: 433,40
SATIŞ: 443,23

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Serkan Koçak: ''Yazılım ve teknoloji anlamında çalışacak eleman bulamıyoruz''EKONOMİ
Serkan Koçak: ''Yazılım ve teknoloji anlamında çalışacak eleman bulamıyoruz''
Kahramanmaraş'ta 187 bin 783 dekar tarım arazisi sulandıEKONOMİ
Kahramanmaraş'ta 187 bin 783 dekar tarım arazisi sulandı
Türkiye'nin ilk karabuğday un ve bulgur tesisi Gümüşhane'de üretime başladıEKONOMİ
Türkiye'nin ilk karabuğday un ve bulgur tesisi Gümüşhane'de üretime başladı
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İTO Meclisi'ne konuk olduEKONOMİ
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İTO Meclisi'ne konuk oldu

EN ÇOK OKUNANLAR

15 Kasım Samsun fındık fiyatları ne kadar? 15 Kasım Samsun fındık fiyatları ne kadar?15 Kasım Cuma Samsun'da Dolar ve Euro ne kadar? 15 Kasım Cuma Samsun'da Dolar ve Euro ne kadar?15 Kasım Samsun ve ilçeleri hava durumu 15 Kasım Samsun ve ilçeleri hava durumuSamsun'da bu apartmanın altından sokak geçiyor Samsun'da bu apartmanın altından sokak geçiyorMuradiye Ergin'in kaleminden..HEPİMİZİN MİDESİNE DEVLETTEN BİR HORTUM Muradiye Ergin'in kaleminden..HEPİMİZİN MİDESİNE DEVLETTEN BİR HORTUMSamsun'da organları bağışlanan genç toprağa verildi Samsun'da organları bağışlanan genç toprağa verildi15 Kasım Samsun'da Namaz saatleri, Ezan kaçta okunuyor? 15 Kasım Samsun'da Namaz saatleri, Ezan kaçta okunuyor?15 Kasım Cuma Samsun nöbetçi eczaneler 15 Kasım Cuma Samsun nöbetçi eczanelerYine siyanürle toplu intihar! Yine siyanürle toplu intihar!Karadeniz'de PKK operasyonu! Karadeniz'de PKK operasyonu!
SIRADAKİ HABER