HaberlerSamsunSanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı kurumlar Samsun'da toplandı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı kurumlar Samsun'da toplandı - Samsun Haberleri

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı, ilgili ve ilişkili kuruluşlar Samsun İli 2019 Yılı 4. Toplantısı gerçekleşti.

+
-
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı kurumlar Samsun'da toplandı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı çatısı altında faaliyet gösteren il düzeyindeki kurumların koordinasyon içinde çalışmalarının sağlanması, iş birliklerinin artırılması ve kurumların faaliyetlerinin ilgili paydaşlar nezdinde bilinirliğinin artırılması amacıyla her üç ayda bir düzenlenen toplantıya Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı(OKA) Genel Sekreteri Mevlut Özen, DOKAP Bölge Kalkınma İdaresi İzleme ve Değerlendirme Koordinatörü Tolgahan Köken, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Altunsoy, KOSGEB İl Müdürü Nebahat Livaoğlu, Samsun Teknopark A.Ş. Müdürü Dr. Buğra Çolak, Samsun Merkez OSB Müdürü Hakan Tütüncüoğlu, Bafra Karma ve Medikal OSB Müdürü Recai Akçer, Çarşamba OSB Müdürü Mehmet Dalgıç ve TSE Samsun Belgelendirme İl Müdürü Erol Kaygı katıldı.
Koordinasyon toplantısında OKA'nın 2019 yılı Mali Destek Program Sonuçları ile kurumların son 3 aylık faaliyetleri hakkında bilgi alışverişi yapıldı, kurumlar arası koordinasyon gerektiren konular görüşüldü. Ayrıca iş birliklerinin artırılması yönünde değerlendirmeler yapıldı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da feci kaza! 1 kişi can verdiSAMSUN HABER
Samsun'da feci kaza! 1 kişi can verdi
Alaçam'da lösemili çocuklar için stant açıldıSAMSUN HABER
Alaçam'da lösemili çocuklar için stant açıldı
Canik Belediyesi tüm ekibiyle sahadaSAMSUN HABER
Canik Belediyesi tüm ekibiyle sahada
Samsun Jandarmadan 'Yaya Trafik Eğitim Parkuru' uygulamasıSAMSUN HABER
Samsun Jandarmadan 'Yaya Trafik Eğitim Parkuru' uygulaması

EN ÇOK OKUNANLAR

Ertuğrul Sağlam Samsunspor'da! Ertuğrul Sağlam Samsunspor'da!11 Kasım Findik ne kadar?Samsun'da fındık fiyatları son durum ne? 11 Kasım Findik ne kadar?Samsun'da fındık fiyatları son durum ne?12 Kasım Samsun'da Namaz saatleri, Ezan kaçta okunuyor? 12 Kasım Samsun'da Namaz saatleri, Ezan kaçta okunuyor?İsmail Uyanık Samsunspor'dan ayrıldığını açıkladı İsmail Uyanık Samsunspor'dan ayrıldığını açıkladıHaber Analiz / Para ya da Twitter Sizi Büyük Başkan Yapmaz! Haber Analiz / Para ya da Twitter Sizi Büyük Başkan Yapmaz!İsmail Uyanık önemli açıklamalarda bulunacak İsmail Uyanık önemli açıklamalarda bulunacakMustafa Bilik'in kaleminden...Kim daha Samsunsporlu? Mustafa Bilik'in kaleminden...Kim daha Samsunsporlu?İsmail Uyanık'ın gidişi taraftarı yasa boğdu İsmail Uyanık'ın gidişi taraftarı yasa boğduİsmail Uyanık'ın ardından duygu dolu anlar İsmail Uyanık'ın ardından duygu dolu anlarİsmail Uyanık canlı yayında önemli açıklamalarda bulunuyor İsmail Uyanık canlı yayında önemli açıklamalarda bulunuyor
SIRADAKİ HABER