HaberlerGaziantepÜniversite öğrencilerine aile konferansı

Üniversite öğrencilerine aile konferansı - Gaziantep Haberleri

Gaziantep'in Nizip ilçesinde üniversite öğrencilerine günümüzde Aile kurumunun yaşadığı sorunlar ile ilgili konferans verildi.

+
-
Üniversite öğrencilerine aile konferansı

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Nizip Eğitim Fakültesi ile Gaziantep ve Nizip Müftülüğü tarafından Mevlid-i Nebi Haftası nedeniyle düzenlenen organizasyonda İl Müftüsü Ahmet Çelik, 'Günümüzde Aile Kurumunun Yaşadığı Sorunlar ve Sünnet Işığında Çözümler' başlıklı konferans verdi. Nizip Eğitim Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen konferansa akademik, idari personelin yanı sıra eğitim gören üniversite öğrencileri katılırken, program Nizip Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Çiçek'in açış konuşmasıyla başladı.
Fakülte Dekanı Prof. Dr. Mehmet Çiçek, konferans sonunda ise İl Müftüsü Ahmet Çelik'e ve İlçe Müftüsü Musa Çiftçi'ye teşekkür ederek günün anısına plaket verdi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
AFAD gönüllülerine afet bilinci ve arama kurtarma eğitimi verildiGÜNDEM
AFAD gönüllülerine afet bilinci ve arama kurtarma eğitimi verildi
Dicle Üniversitesi'nde 'Bir Nefes Sıhhat' koşusu gerçekleştiGÜNDEM
Dicle Üniversitesi'nde 'Bir Nefes Sıhhat' koşusu gerçekleşti
TÜGVA Karaman İl Temsilciği, İsrail'in Filistin'e yaptığı saldırıları kınadıGÜNDEM
TÜGVA Karaman İl Temsilciği, İsrail'in Filistin'e yaptığı saldırıları kınadı
Doğanın rehberini resimlere anlattıGÜNDEM
Doğanın rehberini resimlere anlattı

EN ÇOK OKUNANLAR

19 Kasım fındık fiyatları, İl il fındık fiyatları listesi 19 Kasım fındık fiyatları, İl il fındık fiyatları listesi19 Kasım Samsun'da Namaz saatleri, Ezan kaçta okunuyor? 19 Kasım Samsun'da Namaz saatleri, Ezan kaçta okunuyor?19 Kasım Salı altın fiyatları son durum? Samsun'da altın ne kadar? 19 Kasım Salı altın fiyatları son durum? Samsun'da altın ne kadar?19 Kasım Salı Samsun'da Dolar ve Euro ne kadar? 19 Kasım Salı Samsun'da Dolar ve Euro ne kadar?Samsunspor ve Ertuğrul Sağlam İçin Bir Fotoğrafın Hikâyesi Samsunspor ve Ertuğrul Sağlam İçin Bir Fotoğrafın Hikâyesi19 Kasım Samsun ve ilçeleri hava durumu 19 Kasım Samsun ve ilçeleri hava durumuErtuğrul Sağlam imzayı atıyor! Samsunsonhaber'den canlı yayınlanacak Ertuğrul Sağlam imzayı atıyor! Samsunsonhaber'den canlı yayınlanacak'Samsunspor Türkiye Şampiyonu olma yolunda' 'Samsunspor Türkiye Şampiyonu olma yolunda'Samsun Valiliği uyardı ceza geliyor! Son gün 1 Aralık Samsun Valiliği uyardı ceza geliyor! Son gün 1 AralıkSamsunspor'un kalesi deplasmana kapalı Samsunspor'un kalesi deplasmana kapalı
SIRADAKİ HABER