HaberlerÇanakkaleBaşkan Öz, sporla ilgilenen gençlerle yakından ilgi gösteriyor

Başkan Öz, sporla ilgilenen gençlerle yakından ilgi gösteriyor - Çanakkale Haberleri

Sokak basketbolundan yüzme yarışlarına, güreşlerden futbol turnuvasına kadar birçok spor branşında yüzlerce sporcuyla güzel etkinliklere ev sahipliği yapan Çan'da Belediye Başkanı Bülent Öz, spora ve sporculara destek olmaya devam ediyor.

+
-
Başkan Öz, sporla ilgilenen gençlerle yakından ilgi gösteriyor

'Amatör Spor Kulüpleri Haftası' kapsamında Çan Gençlik ve Spor Müdürlüğünün düzenlediği korteje katılan Belediye Başkanı Bülent Öz, Hacı İbrahim Bodur Stadyumunda amatör branşların gösterisini protokol üyeleriyle birlikte izledi.
Spor kulüplerine ve sporculara hitap eden Başkan Öz, 'Biz, sağlam kafa sağlam vücutta bulunur sözüne inanıyoruz. Biz, medeni kentlerin spor yapan kentler olduğuna inanıyoruz. Bir kentin medeniyeti okul, kitap, sanat ve sporla ölçülür. Ruh, beden ve zihin gelişimi için spor şüphesiz şarttır. İdealimiz ve arzumuz spor yapanların sayısının artması ve yapılabilecek spor çeşitliliğinin fazla olmasıdır. Ne kadar çok haneye spor girerse bu o kadar iyidir. Ne kadar çok kişi spor ile meşgul olursa o kent o kadar sağlıklı olur. Spor ile tanışmak, profesyonel sporcular yetiştirmek ve ay yıldızlı bayrağı dalgalandırmak bizim için büyük bir gururdur' şeklinde konuştu.
Belediye olarak spora ve sporculara her zaman destek olacağını dile getiren Başkan Bülent Öz, 'Çan Belediyesi olarak sağlıklı yaşama ve spora her zaman katkı sunmaya hazırız. Spor yapanların Çan'da sayısını arttırmak için üzerimize düşen görevleri yapmaya hazırız. Ben buradan 7'den 70'e herkesi spor yapmaya davet ediyorum. Bu farkındalık yürüyüşünde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Amatör spor kulüplerine, Çan'da sporu yaşatanlara ve katkı sunanlara teşekkürlerimi sunuyorum. Sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyor, spor dolu günler diliyorum' dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Elif Güneri'yi tebrik ettiSPOR
Cumhurbaşkanı Erdoğan Elif Güneri'yi tebrik etti
Fethiyespor: 0 - Turgutluspor 0SPOR
Fethiyespor: 0 - Turgutluspor 0
TFF 2 Lig: Kahramanmaraşspor: 1 - Bayburt Özel İdare Spor: 1SPOR
TFF 2. Lig: Kahramanmaraşspor: 1 - Bayburt Özel İdare Spor: 1
Dart İl Birinciliği TamamlandıSPOR
Dart İl Birinciliği Tamamlandı

EN ÇOK OKUNANLAR

Ankara'da trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı Ankara'da trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralıTrafik kazasına tespit tutanağı tutan sigortacıya otomobil çarptı Trafik kazasına tespit tutanağı tutan sigortacıya otomobil çarptıFreni patlayan tırdan atlayan sürücü ölümde kurtuldu Freni patlayan tırdan atlayan sürücü ölümde kurtulduCumhurbaşkanı Erdoğan Elif Güneri'yi tebrik etti Cumhurbaşkanı Erdoğan Elif Güneri'yi tebrik ettiGiresun'da fındık fabrikasında yangın çıktı Giresun'da fındık fabrikasında yangın çıktıAnkara'da trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı Ankara'da trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı14 Ekim Pazartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu 14 Ekim Pazartesi Samsun ve ilçeleri hava durumuTrafik kazasına karışan aracın mağazaya girme anları kamerada Trafik kazasına karışan aracın mağazaya girme anları kameradaGiresun'daki fabrika yangını kontrol altına alındı Giresun'daki fabrika yangını kontrol altına alındıZabıta memurları ölümden döndü Zabıta memurları ölümden döndü
SIRADAKİ HABER